Kendine İyi Bak 21 Temmuz Salı

Kendine İyi Bak 21 Temmuz Salı günü saat 08.00’de Merkezi ve Yerel Yerleştirmeleri bugün yayınlanacak olan Kendine İyi Bak programında öğrenebilirsiniz.
Kendine İyi Bak Yeni Bölüm Konukları
Kendine İyi Bak Yeni Bölüm Konukları

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ev yapımı “sokak simidi” ve yaz günlerinde serinletecek “erikli limonata” tarifleri veriyor.

Kendine İyi Bak Yeni Bölüm
Kendine İyi Bak Yeni Bölüm

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bahçeci kadavradan rahim nakli nasıl yapıldı, kişiselleştirilmiş tüp bebek tedavisi başarı şansını artırır mı, tüp bebek tedavisindeki son gelişmeler neler sorularını yanıtlıyor. Rehberlik Bölüm Başkanı Gülşen Aksu merkezi ve yerel yerleştirmenin nasıl yapılacağını, velilerin bu süreçte dikkat etmesi gerekenleri anlatıyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Emre Hayırcı premium akıllı lens uygulaması hakkında bilgilendiriyor.

Kendine İyi Bak Yeni Bölümü
Kendine İyi Bak Yeni Bölümü

Ebru Akel’in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 21 Temmuz Salı günü saat 08.00’de Show TV’de!