Kendine İyi Bak 25 Mart Çarşamba – Yüz gençleştirme nasıl yapılır?

Kendine İyi Bak 25 Mart Çarşamba. Lekelenmeye neden olan sadece güneş mi, lekelerin türüne göre mi cilt bakımı yapılması gerekir sorularını yanıtlanacak.
Kendine İyi Bak 25 Mart Çarşamba - Yüz gençleştirme nasıl yapılır?

YÜZ GENÇLEŞTİRME NASIL YAPILIR?

 

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Şahin Kabay idrar kaçırma hakkında bilgi verirken, Endodonti Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Figen Kaptan apseli diş çekilmeli mi, her diş ağrısında antibiyotik kullanmak gerekir mi, kanal tedavili dişlerin ömrü var mıdır, implant kanal tedavisinin alternatifi midir sorularını yanıtlıyor. Girişimci ve Araştırmacı Balasu Dündaralp güneş kremi içerikleri insan ve çevre sağlığına zararlı mı, lekelenmeye neden olan sadece güneş mi, lekelerin türüne göre mi cilt bakımı yapılması gerekir sorularını yanıtlarken, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar bacak germe operasyonlarının nasıl olduğunu ve yüz gençleştirmenin nasıl yapıldığını anlatıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 25 Mart Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de!