HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 5 Temmuz Cuma

Kendine İyi Bak 5 Temmuz Cuma günü saat 08.00’de Show TV ekranlarında sizlerle olacak.Programın konusu burun estetiği hakkında bilgiler tartışılacak.

Kendine İyi Bak 5 Temmuz Cuma
155 okunma
03 Temmuz 2019 - 22:07

Kendine İyi Bak 5 Temmuz Cuma günü saat 08.00’de Show TV yepyeni bölümü ile sizlerle olacak.

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “milföyden kare pizza” ve “bezeli soğuk tatlı” tarifleri verirken, Cilt Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan “doğal bitkisel yüz banyosu”, “siyah nokta önlemeye yardımcı sabun”, “cilt yanıklarına karşı sakinleştirmeye yardımcı karışım” ve” cilt lekelerine karşı domates maskesi” önerilerinde bulunuyor. KBB, Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Köksal Yuca yüz estetiğinde en çok tercih edilen estetik burun estetiği midir, burun estetiği nasıl yapılıyor, burun sırtı eğriliği, görme sorununa neden olur mu, burun estetiğinde burun şekline nasıl karar veriliyor sorularını yanıtlarken, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Tuğhan Duran göz hastalıklarında ve tedavilerinde, refraktif cerrahisi ve lazer cerrahisine dair merak edilenleri anlatıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 5 Temmuz Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de!

 

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.