HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 8 Kasım Cuma – Kaliteli nefes nasıl olmalı?

Yaşam ve Nefes Koçu Derya Deniz Belli kaliteli nefes nasıl olmalı, bedenimize ve zihnimize olan faydaları nelerdir, hangi tekniklerle doğru nefes alınabilir sorularını yanıtlıyor.

Kendine İyi Bak 8 Kasım Cuma – Kaliteli nefes nasıl olmalı?
320 okunma
08 Kasım 2019 - 0:11

KALİTELİ NEFES NASIL OLMALI?

 

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak’ta bugün; Girişimci ve Araştırmacı Nazan Schnapp sivilce, cilt ve saç sağlığına dair doğal önerilerde bulunurken, Yaşam ve Nefes Koçu Derya Deniz Belli kaliteli nefes nasıl olmalı, bedenimize ve zihnimize olan faydaları nelerdir, hangi tekniklerle doğru nefes alınabilir sorularını yanıtlıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Elif Uruç ile Fiziksel Tedavi ve Rehabilistasyon Uzmanı Dr. Tuğba Baysak idrar kaçılma ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Ortopedi ve Travmatoloji, Tamamlayıcı ve Fonksiyonel Tıp Uzmanı Op. Dr. Nail Derelioğlu ise ortopedi ve travmatolojide tamamlayıcı ve alternatif tıp uygulamalarını paylaşıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 8 Kasım Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de!