HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak Yeni Bölüm – 31 Mayıs Cuma

çağımızın hastalığı obezite ile nasıl mücadele edebiliriz, bitkilerin ve çayların zayıflamaya yardımcı etkileri var mı, Brezilya cevizi çayı zayıflamaya yardımcı olur mu soruları yanıt buluyor.

Kendine İyi Bak Yeni Bölüm – 31 Mayıs Cuma
37 okunma
30 Mayıs 2019 - 11:58

KADİR GECESİ’NDE NASIL İBADET ETMELİYİZ?

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “Çilekli limonata” ve “Dondurmalı tahinli un helvası” tarifleri verirken, Prof. Dr. Caner Taslaman Kadir Gecesi’nin dinimizdeki yeri nedir, Kadir Gecesi’nde nasıl ibadet etmeliyiz, Kadir Gecesi’nde tüm günahlar affediliyor mu sorularını yanıtlıyor. Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Op. Dr. Abdülkadir Kilimcioğlu burun estetiği hakkında bilgiler verirken, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İhsan Oruk laparoskopik ameliyat ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Nilhan Esim ise çağımızın hastalığı obezite ile nasıl mücadele edebiliriz, bitkilerin ve çayların zayıflamaya yardımcı etkileri var mı, Brezilya cevizi çayı zayıflamaya yardımcı olur mu sorularını yanıtlıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 31 Mayıs Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.