Dünya tarihinde bugüne kadar birçok kez kıtlık vakaları yaşanmış. Birçok insan defalarca kez farklı farkı zamanlarda ve farklı farklı bölgelerde açlıkla yüz yüze gelmiş. Ama iddia ediyoruz hiç kimse 1792 yılında Fransa'da doğduğu düşünülen Terrare kadar aç olmamıştır herhalde. Bir oturuşta 15 kişilik yemek yiyebilen Terrare'nin daha neler yediğini duyduğunuzda okuduklarınıza inanamayacaksınız. İşte Terrare'nin tüyler ürperten hastalığı ve biraz da midenizi kaldıracak olan hikayesi!

Ailesi Evden Kovmuş

Evlat olsan sevilmezsin deyimi ne yazık ki tam da Terrare için söylenmiş gibi görünüyor adeta. 18. yüzyıl Fransa'sında savaşın eşiğinde bir ülkede dünyaya gelen Terrare, büyüdükçe tek başına dört kişilik bir ailenin yediklerini tek başına tüketmeye başlıyor. Hem de bir oturuşta. Hatta tek seferde 15 kişinin yiyebileceği yemeği yiyen Terrare tüm bunları yer yemez yine acıkıyor. E tabi böyle bir yemek tüketimine artık takati kalmayan aile çareyi Terrare'yi evden kovmakta buluyor.

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Sokak Hayvanlarını Yiyen Vatansever

Aslında sorunu çok yemek değil doymamak olan Terrare, zamanla şov amaçlı olarak sokakta bulduğu kedileri ve köpekleri yemeye başlıyor. Hatta gösteri kitlesi sokak serserileri ve sarhoşlar olan bu tuhaf şovmen yoldan geçen bir kediyi ağzıyla yakalayıp yedikten sonra etraftaki çöpleri dahi yemeye devam ediyor. Tabi hal böyle olunca bedeni o kadar ağır ve iğrenç kokmaya başlar ki, kokusu metrelerce uzaklıktaki insanları bile rahatsız eder. Ancak tüm bu kötü görünüm, kötü koku ve tuhaf yemek alışkanlığına rağmen tam bir vatansever olan Terrace, savaşta olan ülkesi Fransa için askere yazılır. Bu esnada Terrace'nin bu aşırı tuhaf hali ordu doktorlarının gözünden kaçmaz ve onun üzerinde birtakım testler uygularlar. Tam bu esnada General Alexandre de Beauharnais’in aklına gelen bir fikirle Tarrare'den içinde kağıt bulunan tahta bir kutuyu yemesini isterler. Ama. Terrace ile Prusya saflarına haber göndermekti. Bir zamanların sokak şovmeni olan Terrace artık ülkesi için bir ajandı. Ancak burada yakalanan Terrace ajanlık suçu ile idama mahkum edilmişken Prusya generali onu affeder ve ordusunun saflarına geri dönmesine izin verir. Fakat ordusuna dönen Tarrare’nin durumu giderek ağırlaşmaya başlar. daha kötü bir hal almaya başladı. Bu arada çöpe atılan her şeyle birlikte hastaların revirdeki kanlarını dahi içen Terrace, morgdaki ölü bedenleri parçalara ayırıp yemeye başlar. Son olarak 14 aylık bir bebek kaybolunca herkes ondan şüphelenir ve artık Terrace kendi kaderine terk edilir. Dünyaları yiyen ama bir türlü doyamayan bu ilginç adamın ölüm nedeni ise tüberküloz olarak biliniyor. Ama onun neden bunca büyük  bir biyolojik açlık çektiği hala çözülemeyen gizemler arasında.