Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

Fox'un Sen Çal Kapımı dizisinin son set günü geçtiğimiz günlerde sona erdi. Sevgilisi Hande Erçel'le tanıştığı Sen Çal Kapımı setine 58 hafta sonra veda eden Kerem Bürsin, son set gününde duygusal anlar yaşarken yeni projelerin yolda olduğunun sinyalini vermişti. Türkiye'nin en yakışıklı oyuncuları arasında yer alan Kerem Bürsin, bugün Instagram hesabından dünya otomobil devi BMW ile işbirliği yaptığını açıkladı! Hatta ünlü oyuncu BMW ile yaptığı işbirliği için kamera karşısına geçti bile. Hande Erçel ve Kerem Bürsin yeni projelere doymuyor!

hande erçel kerem bürsin7

İlişkileri Tam Gaz Devam Ediyor!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, rol aldıkları diziden çok yaşadıkları aşkla gündeme geliyor. Çiftimiz, Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri başladığından beri sık sık aşk yaşadıklarını iddialarıyla karşı karşıya geliyordu ancak ne Kerem Bürsin ne de Hande Erçel bu ilişkiyi kabul etmek şöyle dursun; "yakın, çok çok yakın arkadaş" olduklarını söyleyerek inatla bu durumu reddediyordu.

hande erçel kerem bürsin2

Fakat çiftimiz her ne kadar ilişki yok deseler de hem sosyal medya kullanıcıları hem de paparazziler bu açıklamaları ciddiye almıyordu. Tüm bu belirsizliklerle geçen aylardan sonra geçtiğimiz aylarda Maldivler tatiline giden çiftimiz, tatil dönüşünde el ele görüntülenince aşk yaşadıklarını daha fazla saklayamadılar. Şu sıralar dolu dizgin aşk yaşamaya devam eden Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz günlerde son bölümün çekilmesinin ardından ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

hande erçel kerem bürsin kapak 2

Kerem Bürsin'den Sürpriz Proje!

kerem-bursin-1

Setin son gününde yeni projelerinin sinyalini veren Kerem Bürsin'in ilk projesi ise belli oldu. Dünya otomobil devlerinden BMW ile işbirliği yapan Kerem Bürsin, bugün reklam filminin çekimi için sete girdi. Reklamlara ve projelere doyamayan çiftimiz bakalım tekrardan beraber kamera karşısına geçecek mi? Merakla beklemeye devam ediyoruz.