Müge Anlı'yı TV8'e dahil etmek isteyen Acun Ilıcalı'dan şaşırtan hamle...

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı genellikle kanalında, yarışma programlarını seyircilerle buluşturuyor. Geçmişten beri farklı yarışmaları ülkemize getiren Acun Ilıcalı, TV8'de gündüz kuşağının boş kaldığı görünce kolları sıvadı! İlk olarak ATV'nin kültleşmiş sabah programı Müge Anlı'yı Exxen ya da TV8'e transfer edeceği konuşulan Acun Ilıcalı'nın meğer farklı planları varmış! Ünlü yapımcı, gündüz kuşağının sevilen isimlerinden Zuhal Topal'la görüşüyormuş.

zuhal-topal-acun-ilicali.png

Yemekteyiz'i Ezip Geçmişti!

Birkaç sezondur Fox TV'de "Zuhal Topal'la Sofrada" isimli yemek yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Zuhal Topal bu yarışma sayesinde, yılların "Yemekteyiz" programını bitirmişti! Reytinglerde Yemekteyiz'i ezip geçen Zuhal Topal'in yarışma programında gelinler ve kayınvalideleri ekip olarak karşımıza çıkıyor. Gelinler yemekleri yapıyor, Zuhal Topal ve diğer kayınvalideler de; gelinimize puan veriyor.

Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz... Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz...

zuhal-topal.jpg

Yayınlandığı günlerde reytinglerde yüz güldüren yarışma programında adaletsizlikler de yapılmıyor değil. Özellikle de kayınvalideler kendi gelinlerinin kazanması için türlü türlü numaralara başvurmaktan geri durmuyor fakat Zuhal Topal ve ekibi, bu adaletsizliklerin önüne geçmek için farklı kurallarla kimsenin hakkını yememeye çalışıyor.

zuhal-topalla-sofrada-basvuru-formu-1280x720.jpg

Yeni Sezonda TV8'de!

Geçtiğimiz aylarda sezon finaline giren Zuhal Topal'la Sofrada programından bugün kötü haber aldık! 4 sezondur Fox TV'de ekranlara gelen yarışma, önümüzdeki sezonda başka bir kanalda olacakmış. Zuhal Topal'ın istediği ücret Fox TV'ye fazla gelince, ünlü sunucu ile sözleşmesini fesheden kanal şimdi başka bir gündüz kuşağı programı arıyormuş!

zuhal-topal-acun-ilicali-001.png

Fox TV'ye hangi program gelir bilinmez ancak Zuhal Topal'ın Acun Ilıcalı ile görüşmeye başladığı ve yeni sezonda TV8 ekranlarında yayınlanmasının konuşulduğu iddia edildi. Geçtiğimiz yıllarda kanlı bıçaklı olan Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal'ın anlaşma yolunda olduğu iddiasını ortaya atan ise magazin dünyasının en bilinen habercilerinden Uçankuş oldu. Uçankuş'un iddiasına göre TV8'le masaya oturan Zuhal Topal, yeni sezonda karşımıza çıkabilirmiş!

Acun Ilıcalı, Müge Anlı'yı TV8'e dahil etmek isterken; Zuhal Topal'la yetinmek zorunda kalacak gibi duruyor!