HaberEkspresi.NET

Kimse Bilmez 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kimse bilmez 1. bölüm fragmanı ve 11 Haziran salı günü yayınlanacak olan bölümün özeti yer almaktadır.İzlemek için haber sayfamızı ziyaret ediniz.

Kimse Bilmez 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
110 okunma
09 Haziran 2019 - 12:27

Kimse bilmez 1. bölüm fragmanı ve 11 Haziran salı günü yayınlanacak olan bölümün özeti yer almaktadır.İzlemek için haber sayfamızı ziyaret ediniz

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır.

Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir. Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya’dan para ister.

Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda’nın kaçışı Ali Hüroğlu’nun evinde sonlanır.

Yaptığı iyiliklerle “Ali Hoca” olarak ünlenen Ali’nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar’ın, Sevda’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Uygar’ın planlarında yüzünden, Ali’nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz. Öte yandan Sevda’nın Ali’ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda’yı Ali’ye imkansız kılmaktadır.

Yayın Tarihi : 11 Haziran 2019 / Salı

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı       : Baba Yapım

Yönetmen   : Kartal Çidamlı, U. Hakan Eren

Senaryo   : Hasan Burak Kayacı

Oyuncular : Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri  (Uygar), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi),  Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen (Sarp), Mehmet Ali Kaptanlar (Samim), Adnan Biricik (Kurtbey) ve Ahmet Mekin (Tuğrul Baba)

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.