Ünlü oyuncu Alina Boz, yeni neslin en popüler oyuncularından biri ama hakkında bilinenler çok az. Hatta parladığı dizi olan "Paramparça"da yaşadığı öyle bir olay var ki, öğrenince çok şaşıracaksınız!

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Alina Boz, son dönemin en parlak yıldızları arasında yer alan bir oyuncu. Yolunu erken çizen ve çocukluğundan itibaren setlerde çalışan genç oyuncu, henüz 23 yaşında olmasına rağmen en iddialı projelerin başrollerinden inmiyor. Netflix Türkiye'nin "Aşk 101" dizisiyle yurt dışına da adım atan Alina Boz, geçtiğimiz sezonun en iddialı dizilerinden "Maraşlı"da başrol oynadı. Dizi kısa sürse de onu kötü etkilemedi. Şimdi de adı star oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni Amazon Prime dizisi için geçiyor!

Bilinmeyenlerini Anlattı

Alina Boz

Genç oyuncu, oldukça popüler biri olsa da göz önünde yaşamayı sevmiyor. Dolayısıyla rakipleri olarak görülen Hande Erçel ya da Demet Özdemir gibi hakkındaki hemen hemen her şeyi bildiğimiz biri değil! Sohbet programlarına da katılmayı pek sevmiyor ya da çekingen yapısına uymuyor. Bu yüzden hakkında bilinenler iyice kısıtlanıyor! 

Alina Boz-1

Neyse ki, kısa bir süre önce "ortalarda görünmeme" kuralını çok sevdiği ve uzun zamandır birlikte çalıştığı spor hocası Kerim Savaş Sarı için bozdu ve onun ilk YouTube programının konuğu oldu. Üstelik sörf bile yaptı ve programın diğer bölümlerine de katılacağını söyledi! Hakkındaki bilinmeyenleri ve küçük yaştan beri setlerde yaşadıklarını da anlatan oyuncunun "Paramparça"da yaşadıkları hayranlarını çok şaşırttı.

Göründüğü Gibi Değilmiş

Alina Boz-2

Alina Boz, 13 yaşından beri dizilerde oynayan bir isim. Dolayısıyla parlaması da çok erken oldu! Henüz 19 yaşındayken oynadığı "Paramparça" dizisi sayesinde bir başrol oyuncusuna dönüşen genç oyuncu, onu yıldızlaştıran diziden ayrılmakta büyük güçlük yaşadığını anlattı. Soğuk gibi göründüğünü ama aslında çok duygusal olduğunu söyleyen Alina Boz, "Öyle ki 'Paramparça' dizisinin final yemeğinde beş saat ağladım." diyerek kendisiyle ilgili bir bilinmeyene daha açıklık getirdi. Neyse ki, "Maraşlı"nın finalinde o kadar üzgün görünmüyordu!