Ünlü oyuncu Özge Özder, senelerdir ekranların en kaliteli yapımlarında ve tiyatro sahnelerinde izlediğimiz bir oyuncu. Pek çok ödülün sahibi olan Özge Özder, "Umutsuz Ev Kadınları" dizisi hariç hiç başrol oynamasa da, onu tanımayan yok. Böyle bir başarı da her oyuncuya nasip olacak cinsten değil! Son olarak geçtiğimiz sezonun en iddialı yapımı olan "Sadakatsiz"de Derya karakterini oynayan ünlü oyuncu, yine çok beğenildi. Üstelik, tek mutluluğu kariyeriyle sınırlı kalmadı!

Çocuğuna Kavuştu

Özge Özder Sinan Güleryüz

Özge Özder, iki yıldır müzisyen Sinan Güleryüz'le evli. Birlikte söyledikleri şarkılar YouTube'da milyonlarca tıklanan çift, aşk paylaşımlarıyla Instagram'ı da yakıp geçiyor. Mutlu aşıklar heyecanla bekledikleri kızları Eva Luna'ya da kavuşunca, bu kez sosyal medyanın en popüler ailelerinden birine dönüştü. Her paylaşımı olay yaratan ve minik kızı şimdiden bir fenomene dönüşen Özge Özder, son günlerde başka bir yanını gözler önüne serdi.

Derneği Varmış

Özge Özder

Meğer Özge Özder, hayvan hakları konusunda çalışan Bana Göz Kulak Ol Derneği'nin kurucularından biriymiş! Günlerdir afet bölgelerinde kendi derneği ve HAYTAP başta olmak üzere diğer hayvan hakları dernekleri ile birlikte çalışan ünlü oyuncu, bölgede gözlemlediği bir durumdan bahsetmeden geçemedi.

Rica Etti

Özge Özder story

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Datça Belediyesi'nin otel rezervasyonları ve tatil konusundaki çağrısını paylaşan Özge Özder, turizmin de yara alması durumunda bölgenin çok daha kötü duruma düşeceği konusunda takipçilerini uyardı. Sadece yazın para kazanabilen insanların durumuna dikkat çeken ünlü oyuncu, "Evet, göbek atmayın ama lütfen kesenize göre esnafı sevindirmekten çekinmeyin. Lütfen şu lokantada yemek yiyenleri suçlayan paylaşımları bırakın!" ricasında bulundu. İnsanların evi yanmasa da zarar ederek batabileceğini söyleyen Özge Özder, afet bölgelerinin bu karmaşa ortamında göz ardı edilen bir sorununu daha paylaşmış oldu.