Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, yeni sezonda başrol oynayacağı "Aziz" dizisiyle şimdiden heyecan yarattı. Başrolü paylaşacağı isim ise hiç beklenmedik biri oldu!

Murat Yıldırım, figürandan hallice başladığı oyunculuk kariyerinde kısa süre içinde stara dönüşen bir isim. Hem de bunu hiç kimseyi tanımadığı halde, sadece emeği ve çabasıyla başaran ender oyunculardan biri! Hayli başarılı bir öğrenci olduğu için üniversitede mühendisliği tercih eden başarılı oyuncu, okulun tiyatro kulübü sayesinde başladığı oyunculuktan bir daha vazgeçemedi. "Asi" ile başlayan önlenemez yükselişi,  "Aşk ve Ceza" gibi fenomen dizilerle devam etti. Onu bambaşka bir noktaya taşıyan proje ise "Suskunlar" dizisi oldu.

ABD'ye de Uyarlandı

Suskunlar

"Suskunlar", çocuk yaşta kazara işledikleri bir suç yüzünden hapse düşen ve başlarına gelmedik felaket kalmayan bir arkadaş grubunu anlatıyordu. Grubun beyni Ecevit'i oynayan Murat Yıldırım da bu rol sayesinde bir jönden ya da aşk adamından çok daha fazlasını oynayabileceğini gösterdi. "Ramo" gibi dizilerde tercih edilmesini sağlayan da yine bu dizideki başarılı oyunculuğu oldu. 

Kimse Tahmin Edemedi

Murat Yıldırım

Murat Yıldırım, uzun süre "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasını sunduğu için dizilerden uzak kalacağını düşünenler oldu. Ama o kendisine en uygun projeyi bekliyormuş! "Ramo" dizisiyle etkileyici bir dönüş yapan ünlü oyuncu, dizi beklenenden erken bittiği için biraz hayal kırıklığına uğradı. Ama yeni sezon için projesini seçti bile! Yine oldukça iddialı bir proje olan "Aziz" dizisiyle ekrana dönen Murat Yıldırım'ın yeni projesiyle ilgili detaylar da belli olmaya başladı.

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Melisa Şenolsun

Usta yönetmen, Zeynep Günay Tan'ın tasarladığı dizide Meral Çetinkaya, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel ve Ahmet Mümtaz Taylan'dan oluşan efsane bir kadro kuruldu. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre başroldeki iki kadın oyuncudan biri ise beklenmedik bir isim oldu, Melisa Şenolsun! Heyecanla beklenen "Aziz" dizisinin çekimleri de önümüzdeki ay başlıyor.