Pandemi dönemiyle birlikte tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de işsizlik ve ekonomik kriz ciddi seviyelere ulaştı. Vatandaşın birikim dahi yapmakta zorlandığı bu dönemde konut fiyatlarındaki artış ile birlikte ev sahibi olma hayalleri başka bahara kaldı. Konut fiyatlarındaki artış, birikim yapamıyor olmak vatandaşın ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürmesine engel oluşturuyor. Ancak bankaların icradan gelen konutların satışını gerçekleştirdiği konut ihaleleri, herkesin Pandemi dönemi koşullarında dahi ev sahibi olabilmesini sağlıyor.

Ziraat Bankası’ndan İstanbul Gaziosmanpaşa’da 427.500 TL’ye Daire

Ziraat Bankası, İstanbul’un en önemli ilçelerinden Gaziosmpanşa’da konut satışı gerçekleştiriyor. İhale usulünde gerçekleştirilen satış kapsamında Gaziosmpaşa ilçesin Karadeniz Mahallesi’ndeki apartman dairesine sahip olabilirsiniz. Gaziosmanpaşa ilçesi Karadeniz Mahallesi 1138. Sokak Bina No:83’te yer alan apartman dairesi satışına teklifinizi sunabilirsiniz.

2014 yılında inşa edilen binanın 3.katında bulunan apartman dairesi 4+1 mimaride tam 123 metrekarelik kullanım alanına sahiptir. Ziraat konut satışı ile ihaleye çıkartılan apartman dairesine teklif vermek için 28.350 TL tutarındaki teminat bedelini Ziraat Bankası’na yatırmalısınız. Teminat bedelini yatırdıktan sonra 472.500 TL’den satışa çıkartılan daireye minimum 1.000 TL tutarında artış sağlayacak şekilde teklifinizi oluşturabilirsiniz. İhale süresi sonuna kadar başka teklifler gelmesi durumunda yeni teklifinizi de anında oluşturabilirsiniz.

Halkbank Beyoğlu’nda 2+1 Daire 540.000 TL

Halkbank’ın elinde bulunan ve açık arttırma usulüyle satışa çıkarttığı tarihi ilçe Beyoğlu’ndaki daireye kolayca teklifinizi oluşturabilirsiniz. İstanbul’un tarihi Beyoğlu ilçesinde yer alan apartman dairesi 2+1 mimari niteliğe sahip ve 68 metrekarelik kullanım alanına sahiptir. Beyoğlu ilçesinin Sütlüce Mahallesi Kapıkahyası Aralığı Sokağı No:10/3’te bulunan apartmanın zemin katında yer alıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Halkbank konut satışı ile ihaleye çıkartılmış olan apartman dairesi için başlangıç bedeli 540.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutar üzerinden açık arttırma sistemi gereğince teklif oluşturmak için Halkbank’a 16.200 TL tutarında teminat bedeli ödemesini yapmalısınız. Teminat bedelini ödedikten sonra minimum 5.000 TL tutarında bir artış gerçekleştirecek şekilde 540.000 TL üzerinden teklifinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz teklifinizin geçilmesi durumunda ise ihale süresi sonuna kadar yeniden teklif oluşturabilirsiniz.