Ev sahibi olmak isteyenler için sevindiren haber 3 bankadan geldi. Türkiye’nin 3 büyük bankası 2022 yılında ev sahibi olmak isteyen ancak birikmişi olmayanlara uygun geri ödeme koşullarıyla konut kredisi sunuyor. Avantajlı faiz oranları, uzun vade imkanlarıyla sunulan konut kredileri, herkesin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürmesine yardımcı oluyor. İşte Denizbank, Vakıfbank ve Garanti BBVA tarafından 2022 Eylül ayına özel sunulan konut kredisi kampanyalarının detayları!

Denizbank’tan Mortgage Kredisi

Denizbank, 2022 yılında herkesin ev sahibi olabilmesi için düşük faizli konut kredisi sunuyor. Üstelik Denizbank’ın konut kredisi kampanyasından yararlananlar 300 aya varan vade imkanından yararlanabiliyor. Uzun vade desteği sayesinde aylık çok düşük konut kredisi taksitleri oluşturulabiliyor. Böylelikle birikmişi olmasa bile herkesin tıpkı kira öder gibi ev sahibi olabilmesi mümkün oluyor.

Denizbank konut kredisi kampanyası kapsamında yapılacak başvurularda söz konusu konut kredisi limiti, satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’inine kadar olabiliyor. Üstelik Denizbank konut kredisinde uygulanan faiz oranları sabit %2.99 olarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeye %2.99 faiz oranı 100.000 TL’ye kadar 61 ay ile 120 ay vadeye yine %2.99 faiz oranı üzerinden taksitlendirme uygulanmaktadır. Başvuru için en yakın Denizbank şubelerine gidilebiliyor.

Vakıfbank’tan Konut Kredisi

Vakıfbank tarafından duyurulan “Sarı Panjur Ev Kredisi” kampanyası, 2022 yılında herkesin hayallerindeki eve sahip olabilmesine yardımcı oluyor. Yıllardır hayalini kurduğu o eve sahip olmak isteyenler Vakıfbank’ın Sarı Panjur ev kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Vakıfbank’ın konut kredisinde 120 aya varan vade imkanının yanı sıra esnek ödeme imkanı sağlanıyor. Böylelikle vatandaşlar gelir durumlarına göre en uygun olan ödeme planını belirleyerek, konut kredisi taksit ödemelerini daha rahat şekilde yapabiliyor.

Vakıfbank’ta konut kredisine uygulanan faiz oranları ise söz konusu satın alınacak konutun yapılacak incelemedeki enerji verimliliği sınıfına göre belirlenmektedir. Bu kapsamda Vakıfbank, konut kredisinde A sınıfı enerji verimliliği sınıfında olan konutlara %1.25’ten başlayan faiz oranları sunuluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Garanti BBVA 240 Ay Vadeli Konut Kredisi

Garanti BBVA tarafından sunulan konut kredisinde 240 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Ayrıca ekspertiz ücreti 3.000.000 TL’ye kadar olan konutlar için konut kredisi kullanılabiliyor. Garanti BBVA konut kredisi faiz oranı ise %3.36’dan başlıyor.