Ev sahibi olmak her kiracının en büyük hayalleri arasında yer alıyor. Gayrimenkul sektörüne yönelik konut kredileri ise bu hayali kira öder gibi gerçeğe dönüştürme imkanı sunuyor. Ancak artan konut fiyatları nedeniyle hayallerindeki eve sahip olabilmek, herkes için mümkün olmayabiliyor. İşte bu noktada bankadan konut satışının getirdiği avantajlar, herkese ev sahibi olma şansı tanıyor. 2 büyük kamu bankası konut satışıyla piyasanın yarı fiyatına ev sahibi yapıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ziraat Bankası Konut Satışı İlanları

Ziraat Bankası, kredi borcu vb. hususlarla eline geçen gayrimenkullerin satışını ihale usulüyle gerçekleştiriyor. İhale usulüyle satışa çıkartılan banka elindeki bu konutlar, gayrimenkul sektörü ortalamalarının çok altında alıcılarını bekliyor. Bu özelliği de ev sahibi olmak isteyenler için eşsiz bir fırsat oluşturuyor.

Ziraat Bankası’nın satışa çıkarttığı konutlara sahip olabilmek için ihaleye katılım gerçekleştirilmesi gerekiyor. İhale süreci sonuna kadar en yüksek teklifi vererek, satın alma hakkına sahip olabilmek için öncelikle teminat bedeli yatırılması gerekiyor. Her ihale nezdinde başlangıç fiyatı üzerinden belirlenen teminat bedeli Ziraat Bankası şubelerine yatırılmalıdır. Teminat bedelini yatıranlar “https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-index.intengo?cid=32817830” adresi üzerinden ilgili ilana teklifini verebiliyor.

Çok avantajlı konut satışlarının yapıldığı Ziraat konut satışında örneğin Ankara Beypazarı ilçesinde apartman dairesi 162.000 TL ‘ye satışa sunuluyor. Ankara’nın Beypazarı ilçesi Ayvaşık Mahallesi Akrapol Termal Tesisleri B3 Blok No:7’de bulunan apartman dairesi 162.000 TL başlangıç bedeliyle ihaleye sunulmuştur. Daire 9 katlı binanın 3.katında bulunuyor ve sadece 9.600 TL tutarındaki teminat bedeliyle ihaleye teklif kabul ediyor. İhalede en düşük 1.000 TL artış sağlayacak şekilde teminat bedelini yatırdıktan sonra teklif verebilirsiniz.

Halkbank Konut Satışı İlanları

Türkiye’nin en büyük kamu bankalardan Halkbank’ta ihaleyle konut satışı gerçekleştiriyor. Bankadan konut satışı almanın getirdiği düşük fiyatlar ve yanı sıra konut kredisi desteğinden faydalanarak, ev sahibi olabilirsiniz.

Halkbank güncel konut satışı ilanları arasında yer alan Ankara Polatlı ilçesindeki apartman dairesine hemen teklif verebilirsiniz. 94 metrekare kullanım alanına sahip olan apartman dairesi sadece 156.000 TL başlangıç bedeline sahiptir. Teklif vermek için 4.680 TL tutarındaki teminat bedelini Halkbank şubelerine yatırabilirsiniz. Daha sonra “https://www.halkbankgayrimenkul.com.tr” adresindeki satış ilanına teklifinizi verebilirsiniz.