VakıfBank, ülkemizde vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan biri. Bu zamana kadar müşterilerine sayısız hizmet sunan ve yüz binlerce insanın derin bir nefes almasını sağlayan VakıfBank, geçtiğimiz günlerde ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yüzünü güldürecek bir fırsat duyurdu.

Kira fiyatlarının alıp başını gittiği bu dönemde bütün kiracılara bir umut kapısı aralayan VakıfBank, gayrimenkul satışı kampanyası ile vatandaşları görülmemiş fiyatlara ev sahibi yapmaya başladı bile. Eğer siz de ''Ben de iyi bir fırsattan yararlanmak ve artık kendi evimin sahibi olmak istiyorum!'' diyorsanız bu fırsat tam da size göre. Lafı uzatmadan başlayalım. İşte VakıfBank'tan görenleri şoke eden o gayrimenkul fırsatı!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Talepler Gitgide Büyüyor Elinizi Çabuk Tutun!

VakıfBank, kredi verme konusunda oldukça cömert bir banka. Fakat bazen vatandaşlar kredi alma konusunda bazı problemlerle karşılaşabiliyorlar. Bu problemlerden en büyüğü alınmak istenen kredinin geri ödeme noktası için bankalara bir güvence gösterememek oluyor. Böyle bir noktada VakıfBank kredi vereceği müşterilerinin üzerine olan gayrimenkullere haciz sistemi uyguluyor ve bu konutlara el koyuyor. VakıfBank üzerine geçen bu evler, bir süre sonra VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden satışa çıkarılıyor. Türkiye'nin dört bir tarafından satışa sunulan ve yeni alıcılarını bekleyen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve daha farklı daireler piyasanın yarı değerine fiyatlara satılıyor. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar VakıfBank'ın resmi internet sitesinde ''Satılık Gayrimenkul'' başlığı altında listelenen konutları her yönüyle inceleyerek alacakları evi seçebiliyor. Bu sistem sayesinde evinizde oturduğunuz yerden onlarca farklı gayrimenkul ilanını inceleyebilir ve günlerce emlakçı gezmekten kurtulabilirsiniz. Sizler için VakıfBank'ın satışa sunduğu bazı gayrimenkulleri listeledik. Eğer bu ilanlara ve çok daha fazlasına ulaşmak isterseniz hemen şimdi VakıfBank'ın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

İşte Birbirinden Avantajlı Olan O İlanlar!

  • Ankara Mamak'ta bulunan 6+1 dubleks daire, 677.600 TL'ye yeni alıcısını bekliyor.
  • Ankara Keçiören'de bulunan 3+1 daire, 396 bin TL'ye yeni alıcısını bekliyor.
  • Mersin Mezitli'de bulunan 3+1 daire, 530 bin TL'ye yeni alıcısını bekliyor.
  • Samsun Atakum'da bulunan 3+1 daire, 365 bin TL'ye yeni alıcısını bekliyor.
  • Yalova Çiftlikköy'de bulunan 2+1 daire, 273.900 TL'ye yeni alıcısını bekliyor.