1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

TOKİ, uzun yıllardır ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Orta gelir seviyesinde ve hatta dar gelirli olan vatandaşların dahi ev sahibi olabilmelerine yardımcı olan TOKİ, 81 ilde devam eden konut projeleriyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. TOKİ’nin Türkiye genelinde yapımı tamamlanan ve satışa sunduğu evler ve avantajları ile ilgili tüm detaylar haberimizde!

TOKİ tarafından inşa edilen ve satışa çıkartılan konutlar farklı gelir seviyelerine uygun olarak fiyatlandırılmaktadır. Böylelikle dar gelirli vatandaşlarında ev sahibi olabilmeleri sağlanabilmektedir. Özellikle dar gelirli vatandaşlarında başvuruda bulunabilmeleri ve kura usulüyle konut satın alabilme şansına sahip olabilmeleri de sağlanıyor.

TOKİ Ankara Mamak 1374 Adet Konut Satışı

TOKİ tarafından Türkiye genelinde yapımı devam eden çok sayıda konut projesi bulunuyor. Farklı gelir seviyelerindeki vatandaşların tıpkı kira öder gibi ev sahibi olabilmelerine yardımcı olacak ödeme kolaylığına sahip TOKİ konutlarında sizde ev sahibi olabilirsiniz. Başkent Ankara’nın Mamak ilçesinde TOKİ tarafından inşa edilen ve yapımı tamamlanan konutlar için satış ilanına çıkıldı.

TOKİ’nin satışa sunduğu konutlar brüt 74.8 metrekare, net 54.9 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak şekilde inşa edilmiştir. Ayrıca 2+1 oda mimarisine sahip olan TOKİ’nin Ankara Mamak’taki 1374 adet Konut açık arttırma usulüyle satışa sunuluyor. Üstelik konutların satış bedelleri 199.424.16 TL olarak belirlenmiştir.

TOKİ Ankara Sincan’da Konut Satışı

TOKİ tarafından Ankara’nın Sincan ilçesi Temelli 1.Bölgesinde inşa edilen 288 konutluk inşaat projesine ilişkin olarak konut satış ilanı açıldı. TOKİ tarafından satışa sunulan konut 3+1 oda mimarisine sahiptir ve 119.42 metrekarelik bir kullanım alanına sahiptir. Açık arttırma usulüyle satışa sunulan TOKİ konutunda fiyat ise 189.465.94 TL olarak belirlenmiştir.

TOKİ Balıkesir Gönen’de Konut Satışı

TOKİ tarafından Balıkesir’in Gönen ilçesinde 176 adet konuttan oluşacak şekilde inşa edilen 1.etap konutlarından daire satışı gerçekleştiriliyor. Yayınlanan ilana göre 2+1 oda mimarisine sahip olan daire, açık arttırma usulüyle satışa sunuluyor. Satış başlangıç bedeli 294.118.85 TL olarak belirlenen TOKİ konutu toplamda net 62 metrekarelik kullanım alanına sahiptir