Kırşehir’de eşini öldürdüğü için Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki yargılanmasına başlanan sanık Z.K., ifadesinde kan donduran açıklamalarda bulundu.

Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz... Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz...

Aşkım Diyerek Ölümüne Çağırdı

kırşehir 2

Z.K., "Eşim Kırşehir'de çocuklarımın yanındaydı. Aşkım, orada işin gücün yoksa bu hafta da buraya gelebilirsen gel, evi temizleyelim, bir de sıcak yemek yiyelim. Çoktan beri sıcak yemek yemiyorum.' dedim. Bu lafım üzerine eşim çıkmış gelmiş, sağ olsun" dedi.

Canavarca Hisle ve Eziyet Çektirerek Kasten Öldürmeden Yargılanıyor

kırşehir 1

Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan sanık Z.K., “eşi canavarca hisle ve eziyet çektirerek kasten öldürmek" suçundan hakim karşısında. Akpınar Belediyesinde temizlik görevlisi olarak çalışan Z.K., yapmış olduğu savunmasında eşini aşkım diyerek çağırdığını ve onun da kabul ettiğini söyledi. Marketten alışveriş yaptıktan sonra yemek hazırladıklarını söyleyen Z.K, çay içtikleri esnada eşinin telefonunu kadın ismiyle kayıtlı bir kişinin birkaç defa aradığını, açmadığını görünce şüpheye kapıldığını söyledi. Eşini kıskandığını söylediği ifadesinde "Arka arkaya çağrı geliyordu. Eşim, 'Bayan arkadaşım.' dedi. Gerçekten de bayan ismiyle kayıtlıydı arayan. İki kere çağrıyı reddetti. 'Bir şey mi var?' dedim. Kendisi de heyecanlandı, eli ayağı titredi. O anda 'Benden sakladığın bir şey mi var, o kim?' dedim. Yemin etti, bayan arkadaşım diye. 'Bayansa neden açmıyorsun, belki sana ihtiyacı düşmüştür, sıkıntısı vardır.' dedim. 'Canım isterse açarım, istemezse açmam.' dedi. O anda kendisine olan güvencim yıkıldı. Tartışmaya başladık. Mutfakta bıçağı gördüm. Kapar kapmaz yanına varmışım. Sinirimden, öfkemden kendime hakim olamadım. Yalanları çok zoruma gitti." Dedi.