Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

2022 Yılı ile birlikte yaşadığımız ekonomik darboğaz, özellikle kış aylarına da denk geldi. Bu durum doğalgaz gibi ısınma amacıyla yoğun şekilde kullanılan kaynaklara yansıyan zam oranları nedeniyle, bütçelerde ilave yükler oluşturuyor. Bu soruna yönelik olarak devlet tarafından da çeşitli çalışmalar yapılıyor. ING müşterilerine özel olarak hazırladığı bir kampanyayla, doğalgaz faturalarının daha kolay ödenebilmesi için önemli bir destek sunuyor. Bankanın kredi kartıyla, doğalgaz fatura ödemesi yapmanız halinde, faturalar faizsiz bir şekilde 3 taksitte ödenebiliyor.

ING Doğalgaz Taksit Kampanyası Özellikleri

ING kredi kartıyla doğalgaz faturalarını 3 taksitte ödeyebiliyorsunuz. Faturaların taksite bölünmesi için herhangi bir faiz ödemesi de yapmıyorsunuz. Kış aylarında her hanenin en büyük gider kalemlerinden biri olan doğalgaz, özellikle Ekim ve Mayıs ayı içerisinde gerçekleşiyor. Kampanya da göz önüne alınan bu tarihler 1 Ekim 2021 ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında ki faturaları kapsıyor. Bu tarihler arasını kapsayan tüm doğalgaz faturalarını 3 taksit avantajıyla ING kredi kartıyla ödeyebiliyorsunuz.
ING 3 Taksitte Doğalgaz Ödemesi Kampanyasına Nasıl Başvurulur
Öncelikle kampanyadan faydalanabilmek için, ING kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor.
Kredi kartı sahipleri başvuru için “BOL GAZ” yazarak, 2205’e bir SMS göndermeniz gerekiyor.

ING Taksitli Doğalgaz Ödeme Kampanyası Koşulları

  • ING kredi kartına sahip herkes, 2205’e “BOL GAZ” yazarak gönderdiği bir SMS aracılığıyla kampanyaya katılabiliyor.
  • Kampanyayla 1 Ekim 2021 ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasındaki faturaları taksitlendirebiliyorsunuz.
  • Banka veznelerinden manuel olarak ödenen faturalar, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.
  • Kampanya da faturalar faizsiz bir şekilde 3 eşit taksite bölünüyor.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için, faturaların sadece İGDAŞ veya igdaş.istanbul kanallarından yapılması gerekiyor.
  • Başvuru için SMS gönderilecek telefonun ING kredi kartı için, bankanın sisteminde yer alan numaradan yapılması gerekiyor.
  • Kullanılan operatöre bağlı olarak, gönderilen SMS ücreti, 1 SMS kapsamında masraf oluşturuyor.
  • SMS aracılığıyla kampanyaya katılım gerçekleştikten sonra, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılacak tüm doğalgaz fatura ödemeleri, 3 taksite bölünüyor.

Artan kullanım ve gelen zamla birlikte giderek daha büyük bütçe yükü oluşturan doğalgaz faturaları ödeme tarihlerinde herkes için sorun haline geliyor. ING tarafından tüm kredi kartı sahibi müşterilerine özel bir destek kampanyası hazırlanmış.