Doğalgaz faturalarının neredeyse 4 haneye kadar çıktığı bugünlerde bankaların büyük bir kısmı doğalgaz ödemelerinde taksit imkanı sunduklarını açıkladı!

TEB

Eğer sizin de doğalgaz faturalarınız yüksek geliyorsa çözüm TEB'te! Türkiye'nin popüler bankalarından TEB, müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Eğer sizler de TEB müşterisiyseniz, İGDAŞ faturalarınızı 3 ay taksitlendirme yapabilir ve kış aylarında zorluk çekmeden hayatınızı idame ettirmeye devam edebilirsiniz. Bunun için GAZ yazıp 4616‘ya SMS gönderebilir ya da CEPTETEB mobil uygulamasından bu kampanyaya katılabilirsiniz. TEB'in İGDAŞ kampanyası için son başvuru tarihi ise 31 Mayıs 2022.

ING

Eğer siz de ING müşterisiyseniz ve aynı zamanda da İstanbul'da ikamet ediyorsanız; İGDAŞ faturalarınızı tam 4 ay taksit yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi son aylarda yapılan zamların ardından vatandaşlar için ısınmak bile lüks haline geldi ancak kişilerin zor durumda olduğu gören bankalar bu işe de bir el atarak, müşterilerinin yüzünü güldürmeye başladı. Eğer sizler de ING müşterisi iseniz, SMS atarak İGDAŞ faturalarınızı taksitlendirebilirsiniz. ‘BOL GAZ’ yazıp, 2205’e SMS göndererek anında taksitlendirme işlemine başlayabilirsiniz. ING kredi kartınızla 31 Mayıs 2022 tarihine kadar İGDAŞ veznelerinden ya da igdas.istanbul web sitesi üzerinden doğalgaz faturalarınızı ücretsiz olarak 3 taksitle ödeyebilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası da müşterilerinin kış aylarında sıkıntı çekmemeleri için yeni bir kampanyaya imza attı. Bu kampanya ile birlikte eğer sizler de Türkiye İş Bankası'ndan doğalgaz faturanız için otomatik ödeme talimatı verirseniz, ilk doğalgaz faturanızı 3 ay boyunca erteleme şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede kış aylarını çok daha rahat geçirerek fatura düşünmüyorsunuz! Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin, Türkiye İş Bankası’nın web sitesi ya da İşCep’ten otomatik talimat başvurusu yapması gerekiyor.

Garanti BBVA

Türkiye'deki hemen hemen her bankanın doğalgaz faturalarını ertelediğini biliyoruz. Garanti BBVA'da onlardan biri oldu. Eğer sizler de Garanti BBVA müşterisiyseniz, İGDAŞ'tan gelen faturalarınızı 3 taksitle ödeme şansını yakayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken GAZ yazıp 3340‘a SMS göndermeniz, ayrıca başvuru için BonusFlaş uygulamasından ”Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Son başvuru tarihi ise 31 Mayıs 2022.