Ekonominin en çok ilgiyle takip edilen piyasalarından birisi olan kripto para piyasası, gün geçtikçe akıl almaz bir şekilde büyümeye devam ediyor. An itibariyle milyarlarca dolarlık hacme ulaşan piyasa, büyümesini hala daha sürdürüyor ve hatta her geçen gün yeni bazı projeler ortaya çıkıyor. Yatırımcıların ilgiyle izledikleri piyasada kısa ve uzun vadede kripto paralar değerlerini gözle görülür bir şekilde arttırdı ve bu artış daha da sürecek gibi görünüyor. Bu haberimizde ise sizler için 2022 yılının en popüler ve en çok kazandıran coinlerinden bahsedeceğiz. İşte çok kazandıran coinler!

Dash 2 Trade (D2T) – Satın Alınabilecek En İyi Kripto Paralardan

Dash 2 Trade, ön satışlarda oldukça ilgi gören ve bireysel kullanıcılara daha iyi bir panel sunan, bu nedenlerden dolayı da yükselmesi beklenen en iyi kripto paralardan birisi. Ön satışın birinci aşamasında ilk 24 saatte yaklaşık $500,000 yatırım almayı başardı. Ayrıca kripto yatırımcıları tarafından da yükselme potansiyeli olan kripto paralardan biri olarak kabul görüyor.

IMPT (IMPT) – Satın Alabileceğiniz Çevreci Kripto Para

Çevreciliği ile tanınmayı başaran IMPT, kurumları ve bireyleri çevreye daha fazla duyarlı olmaları konusunda teşvik eden bir sıfır karbon projesi. İklim krizi konusunda hepimizin hemfikir olduğu bir dünyada IMPT, kullanıcılarının kendi pazar yerinde alışverişleri üzerinden karbon kredisi kazanmalarını sağlıyor, bu sayede kurumsal ve bireysel yatırımcılar için iklim krizine karşı katkıda bulunmaları konusunda olanak yaratıyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

LOCUS Chain (LOCUS) +%454.16

Tam ademi merkeziyetçilik teknolojileri üzerinde çalışmalar yapan Locus Chain’in kripto para birimi olan LOCUS Chain, diğerlerinin aksine farklı bir yol izleyerek fiat para ile doğrudan satın alınamıyor.

Safe (SAFE) +%351.38

Solana üzerinde dünyanın ilk tam blok zinciri çatalı olmasıyla öne çıkan SAFE, emniyet ve güvenlik konularında çalışma yapan bir proje. Ayrıca çevre dostu ve topluluk odaklı erişilebilir versiyonunu sunmak için de çalışmalar yapıyor.

Tamadoge (TAMA) – Popüler Deflasyonist Kripto Para Birimi

Yükselme potansiyeline sahip para birimlerinden birisi olan Tamadoge, aynı zamanda popüler deflasyonist para birimi olarak da tanımlanıyor. Oyna - kazan metaverse oyununun bir parçası olarak ortaya çıkan bir kripto para birimi olan TAMA ile aynı zamanda metaverse evreninde kullanıcılara çok çeşitli imkanlar sunuluyor. Örneğin NFT evcil hayvanları oluşturabilir ve ardından onları benzersiz yetişkin yaratıklara dönüştürebilirsiniz.