Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

YouTube platformu üzerinden yayın hayatına devam eden ve Öykü Serter'in sunduğu Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı program, tüm hızıyla devam ediyor. Takipçilerin yoğun bir şekilde izlemeye devam ettiği Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının 21. bölümü adeta sosyal medyada gündem oldu. Bölümün gündem olmasının nedeni ise Yeliz Erol aşkında artık Yeliz taraftarlarının içine su serpecek bir olayın yaşanması. İşte detaylar!

"Ben Buyum"

YouTube platformunda yayınlanan ve Öykü Serter'in sunumu ile yayına devam eden Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı programın 21. bölümü, takipçilerin soluk soluğa izledikleri bir bölüm oldu. Yeliz ile Erol'un aşk yaşamalarının aslında temel nedeni birbirlerine karşı söylemleri idi. Çünkü Yeliz maço bir erkek istediğini söylemiş, Erol ise para seven kadınla bir işim olmaz dediği için evin gözde çifti olmuşlardı. Ancak bu şekilde başlayan Erol - Yeliz ilişkisi bir süre sonra bir anda soğumaya ve çeşitli nedenlerden kaynaklanan tartışmalara sahne olmaya başlamıştı. Erol, programın daha ilk günlerde kıskançlık yapmaya başlamış ve yaptığı kıskançlıklar nedeniyle de Yeliz'i gün geçtikçe bunaltmaya başlamıştı. Hatta Yeliz bu konudan bunalıp bunu Erol ile paylaştıkça da Erol'un buna cevabı "Ben buyum" olmuştu.

Son Şans Oyundu, Ama...

Erol ve Yeliz arasında yaşanan bu tartışmaların çözüme ulaşabilme ihtimali için Öykü Serter, tarafların birbirlerinden özür dilemesi ve aralarındaki sorunları gidermeleri için yarışmacılara bir oyun oynattı. Hatta ikilinin aralarındaki bu krizin çözüme kavuşabilmesi için ilk adımı Erol attı. Erol, kendisinden özür dilediği Yeliz'e 'Seni kırdığım için, hediyeni almadığın için, seni yanlış anladığım için, kısacası bütün her şey için özür diliyorum.' dedi ve yeniden Yeliz'le yola devam etmeye çalıştı. Daha öncesinde "Ben buyum" diyen Erol'un bu özrüne karşı ise Yeliz'den hem Erol'u şaşırtan hem de Yeliz'i sevenlerin içine su serpen bir cevap geldi. Erol'un özür cümlelerinin karşılığında Yeliz, "Melek değilim insanım. İyi niyetliyim ama aptal değilim. İlk günden beri Erol dediğim için kendimden özür diliyorum. İlk günden beri arkanda durduğum için kendimden özür diliyorum. İyi olduğunu görmeye çalıştığım için kendimden özür diliyorum" dedi. Erol ise ne yapacağını ne diyeceğini bilemeden Yeliz'i dinlemek zorunda kaldı.