Son dönemde yaptırdığı estetik operasyonlarla gündeme gelen Seda Sayan, fotoğrafına hakkındaki photoshop iddialarına bakın nasıl cevap verdi!

Yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Sabahların Sultanı ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Seda Sayan, yeni şarkısının tanıtım fotoğrafları hakkında ortaya atılan photoshop iddialarına öye bir cevap verdi ki görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Anlaşılan o ki Kadırgalı bu sefer sinirlendi.

Seda Sayan Demet Akalın Kavgası Dillerden Düşmedi

demet akalın seda sayan-1

Son dönemlerde adı önce Demet Akalın ile ettiği kavga, ardından da geçirdiği estetik operasyonlarla anılan Seda Sayan, geçtiğimiz sezonu bir hayli olaylı bitirdi. Demet Akalın ve ortisi Alişan'ın Star Tv ile sözleşmesi bitince, kanal yeni sezon için Seda Sayan'a teklif iletti. Teklifi kabul eden Seda Sayan bu haberi Demet Akalın'a verince ise ortalık birbirine girdi.

seda sayan demet akalın-5

Bu haberin üzerine Demet Akalın Seda Sayan'ı sosyal medya hesabından sildi ve engelledi. Kadırgalı her ne kadar kimsenin ekmeği ile oynamadığını anlatan bir video paylaşsa da nafile, Demet Akalın'ın siniri geçmek bilmedi. Bir türlü sakinleşemeyen ünlü popçu, kendi sosyal medya hesabında yayınladığı bir açıklamada "Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler" diyerek Seda Sayan ile tüm bağını kopardı.

Tatil İçin Miami'ye Gitti

seda sayan k3-1

Bu kavganın üzerine yakın arkadaşı Safiye Soyman ile birlikte Miami'deki yazlığına tatile giden Seda Sayan, herşeyi bir kenara bırakıp kafasını dinledi. Okyanusun tadını çıkaran kadırgalı, Türkiye'ye döner dönmez Sabahların Sultanı için Star Tv ve Global Medya ile sözleşmeyi imzaladı ve ekranlara dönüşünü kesinleştirdi.

Demet Akalın Seda Sayan'ın Yerine Geçti

Demet Akalın Seda Sayan

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Bu haberden kısa bir süre sonra Demet Akalın da bir bomba patlattı. Bir tür nispet miydi bilinmez ama, ünlü popçu yeni sezon için Gelinim Mutfakta'nın sunucluğunu üstlendi. Seda Sayan'ın bu duruma tepkisi ise "Ben kimsenin ekmeğini almam, ekmek kazandırırım" oldu.

Estetikleri Çok Konuşuldu

seda sayan estetik-1

Tam bu kavganın ve nispetin etkisi hafiflemişken Seda Sayan bu sefer de estetikleri ile gündeme geldi. Geçirdiği estetik operasyon sonucu bambaşka birine dönüşen Kadırgalı, sevenleri tarafından bir hayli eleştirildi. Doğal güzelliğini bozduğunu düşünen takipçileri Seda Sayan'a sosyal medyada yorumlarıyla tepki gösterdi.

Photoshop İddialarına Böyle Yanıt Verdi

seda sayan photoshop cevabı

Bunlara hiç aldırmayan Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde Sezen Aksu imzalı Gel Günaha girelim şarkısını seslendirerek klip çekti. Magazingastesi adlı magazin sayfasının haberine göre Seda Sayan'ın yeni klip tanıtımı için çekilen fotoğraflar fazla photoshoplu bulundu. Bu haberi Instagram'da gören Seda Sayan sayfanın gönderisini paylaşarak, "Bu fotoğraflarda inanın normal fotoğraf düzenlemeleri var. Canlı yayınım başladığında gerçeği göreceksiniz" notunu ekledi.