Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci sade ve mütevazı yaşam tarzıyla sürekli gündeme gelmeye devam ediyor. Cafcaflı ve abartılı yaşam tarzlarının dikte edilmeye ve sahte yaşamlardan paylaşımların sosyal medyayı doldurduğu bugünlerde Özge Özpirinçci, sade yaşam tarzıyla dikkat çekiyor. Başarılı oyuncu Özpirinçci, yine mütevazı bir kutlamayla sosyal medyada gündem oldu.

Sade Yaşam Tarzını Tercih Ediyor

Çok sayıda televizyon dizisi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Özge Özpirinçci, ünlü ve sosyete dünyasından farklı bir hayat tarzını tercih ediyor. Sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu, özellikle pahalı ve şaşalı yaşam tarzının tüm etkilerinden uzakta duruyor. Özellikle sosyal medyada gerçek kendisine dair paylaşımlarda bulunan ve sadeliğin öne çıktığı paylaşımlar yapan Özge Özpirinçci, geniş bir kesimden takdir topluyor.

Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci, hayatını birleştirdiği Burak Yaman ile uzun süredir sade ve mutlu bir aşk yaşıyor. Çift özellikle günümüzde alışık olduğumuz magazin aşklarından farklı bir aşk sürmeyi tercih ediyor. 2021 yılında dünya evine giren çift, son derece mutlu bir aile tablosu çiziyor. Çiftin kısa bir süre öncede “Mercan” adını verdikleri ailelerinin yeni üyesi olan ilk çocukları dünyaya gelmişti. Öyle ki başarılı oyuncu Özge Özpirinçci’nin ilk çocuğu Mercan ilk yaşını kutladı.

Sade Doğum Günü Kutlaması Yaptılar

Çift, sade yaşam tarzlarını bebekleriyle birlikte yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilk yaşını kutladıkları Mercan için sosyal medyadan Özge Özpirinçci paylaşımda bulundu. Duygusal ve sade bir video ile bebeğinin doğum gününü kutlayan Özpirinçci, duygusal mesajlara da yer verdi. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımda “Güneşin etrafında tamamlayacağın sağlıklı, keşif dolu nice yıllara yavru” şeklinde bir notta düştü.

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Ayrıca Berrak Tüzünataç tarafından Mercan’ın doğum günü kutlamasından bir kare paylaşıldı. Söz konusu karede kutlamanın yapıldığı alanın oldukça sade olduğu görüldü. Ekstra süslemeler, şatafatlı müzik ve gösteriler gibi detaylardan uzak, tamamen olağan ve sade bir atmosferde Özpirinçci’nin bebeğinin ilk yaşının kutlamasının yapıldığı görüldü. Söz konusu paylaşımlar sosyal medyada çok konuşuldu ve Özpirinçci’ye övgülerde bulunuldu.