Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Tek sansasyonel ve ilginç vakalar ülkemizdeki sabah kuşağı programlarında ekranlara geliyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşanan bir olayın internete verilmesinin ardından tüm dünya olanları hayretle izledik. Görüntüleri izleyince de elbette tüm bu garipliklerin dünyanın her yerinde olabileceğine kani olduk diyebiliriz. ABD'de işten eve erken dönen bir kadının, kendi yatak odasında gördükleri onu bir anda çılgına çevirdi adeta. Çünkü eve gelen kadın evdeki sesleri takip edip de yatak odasının kapısını açtığında belki de asla görmeyi beklemediği bir manzara ile karşılaştı. Annesi ve kocasını yatakta gören kadının o an yaşadıklarını internete koyması üzerine ise görüntüler adeta viral oldu. İşte detaylar!

Genç Kadını Şok Eden Anlar

Amerika Birleşik Devletleri'nde işten erken çıkan ve eve erken gelmeye karar veren genç kadın, evde gördükleri karşısında adeta çılgına döndü. Eve geldikten sonra evde birtakım sesler duyan genç kadın, sesleri takip ederek yatak odasından geldiğini fark ederek doğruca yatak odasına gitti. Ancak kapıyı açtığında gördükleri karşısında adeta deliye döndü. Kendi yatak odasında kendi annesini ve kocasını gören kadın öfkeden ağzına geleni saymaya başladı. Hatta gördüklerinin intikamını almak isteyen genç kadın, annesi ve kocasının yatakta oldukları anı kameraya çekerek onları internette yayınlayacağını söyledi. Bu esnada annenin söyledikleri ise bir o kadar daha ilginçti.

'Ben Senin Hala Annenim'

Geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşanan olayda genç bir kadın yatak odasında kocasını annesi ile birlikteyken yakalamıştı. Facebook ve TikTok'a yüklenen videoda genç kadının, yatak odasında kocasını başka bir kadınla yakaladığı açıkça görülebiliyor. İsmi açıklanmayan kadın o gün işten erken çıkınca eve gelmeye karar veriyor ve eve gelince yatak odasından bazı sesler duyuyor. Bunun üzerine odaya giden ve kapıyı açan genç kadın yatak odasında kocası ile öz annesini aynı yatakta görüyor. Gördükleri karşısında çılgına dönen kadın, “Tüm gün seni aradım, Yaptığın şeye bak. Anne, ciddi misin ya? Yalan söylediğini biliyorum ve şu anda oturmuş sessizce olanları izliyorsun. Bu videoyu Facebook’a yükleyeceğim.” diyerek olanlara tepki gösteriyor. Bu esnada annesi ise kendisini savunmaya çalışırken kızından görüntüleri internete yüklememesini isteyerek ‘Ben senin hala annenim’ demesi ile daha çok tepki topluyor.