Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.


Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel hem pratik hem sağlıklı bir lezzet olan pazı yaprağında somon buğulama ve çay saatlerinin vazgeçilmezi olacak acılı pastane kurabiyesi tariflerini verdi.

Diş Hekimi Özlemin Eriçyel, diş estetiği ve dijital gülüş tasarımının hastaya kattığı değeri anlattı, diş eti estetiğindeki son gelişmeleri paylaştı. Mimar Melek Düvenci, küçük evleri büyük gösterecek tüyolar verdi,ev dekorasyonundaki son trendleri anlattı.

Psikolog Aynur İlhan, pandemiyle birlikte değişen hayatlarımızda kaygı ve mutsuzluk ile baş etme yöntemlerine değindi, daha huzurlu bir hayat için önerilerde bulundu.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, sağlıklı ve hızlı bölgesel zayıflama uygulamalarındaki son gelişmeleri anlattı.

Göz Hastalıkları Uzm. Op. Dr. Murat Ün, görme bozukluklarında uygulanan göz içi çok odaklı lensin avantajları hakkında soruları cevapladı. 


Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Yayın Tarihi    :27 Mart Cumartesi / 2021 
Yayın Saati        :08.30