Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici yüz dolgu uygulamaları hakkında akıllara takılan soruları yanıtladı.

Konuştukça bu hafta da dopdolu...

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel, tatlı krizi yaşayanlara çok pratik hurmalı kadayıf baklavası tarifi verdi. Medikal Estetik Hekimi Dr. Songül Özcan, cildin yaşlanmasına sebep olan dış faktörler ve ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamaları hakkında detaylı bilgiler verdi. Bilinçaltı Danışmanı ve Karma Astrolog Gamze Hamuluoğlu, mekan enerjisinin günlük hayatımıza etkilerini anlatarak evimizin enerjisini yükseltecek önerilerde bulundu.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici yüz dolgu uygulamaları hakkında akıllara takılan soruları yanıtladı. İş insanı Ceyhan Kolak, siyah bakliyatların sağlığımız için faydalarını anlattı ve siyah bakliyatlarla yapılabilecek nefis tarifler verdi. Ressam Buket Önyürü, yeni eseri Wild Animal‘la nesli tükenen hayvanlara dikkat çekti. Aynı zamanda arkeolog ve müzeci olan Önyürü, sergilerinde doğaya ve yaşama vurgu yaparak insanlığın sebep olduğu bu kirliliğe farkındalık yarattı.  

Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

 

Yayın Tarihi    :01 Mayıs Cumartesi / 2021  

Yayın Saati        :08.30