Büyük değişim bölümünde Doç. Dr. Feyza Eraydın ve Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural’ın sihirli dokunuşlarıyla Gülay Hanım’ın muhteşem değişim serüveni ekrana gelecek.

Konuştukça bu hafta da dopdolu...

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Burak Ersen, doğum sonrası ve hızlı kilo verme sırasındaki sarmalarda uygulanan karın germe ameliyatının detayını anlatırken, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Yunus Yavuz ise sürekli başarısızlıkla sonuçlanan diyetlerin nedenlerini ve çözüm yöntemlerini sizler için paylaştı. Uzman Estetisyen Zeynep Polat, iğneli epilasyona başlama yaşından seans sürelerine ve epilasyon sonrası bakımına kadar iğneli epilasyon yaptıracaklara önemli bilgiler verdi. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, vücut dolgu uygulamalarına dair akıllara takılan soruları yanıtladı.

Ve büyük değişim bölümünde Doç. Dr. Feyza Eraydın ve Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural’ın sihirli dokunuşlarıyla Gülay Hanım’ın muhteşem değişim serüveni ekrana gelecek.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları

Yayın Tarihi    :23 Mayıs Pazar / 2021  

Yayın Saati        :08.30