Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak? Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak?

Konuştukça bu hafta da dopdolu...

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel orijinal mantar kurabiyesi, pırasalı patatesli börek ve enginar salatası tariflerini sizler için paylaştı. İç Mimar Hülya Revan, pandemi sürecinde değişen dekorasyon trendlerini anlatarak küçük evleri büyük gösterecek önerilerde bulundu. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Furkan Certel, vücut şekillendirme ameliyatlarında uygulanan teknikler, iyileşme süreci ve işlemlerin kalıcılığı konusunda detaylı bilgiler verdi.  Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, beslenme çeşitlerinden egzersize, uyku düzeninden cilt bakım rutinlerine kadar sağlıklı ve parlak bir cildin ihtiyacı olan konuları masaya yatırdı. Enerji ve Dengeleme Uzmanı Yasemin Arlat, dengeleme terapisi nedir, hangi şikayetlere çözüm sunar, terapi sonrasında hayatımızda neler değişir sorularını yanıtladı.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

Yayın Tarihi    :29 Mayıs Cumartesi/ 2021  

Yayın Saati        :08.30