Konuştukça bu hafta da dopdolu...

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel misafir sofralarını süsleyen geleneksel lezzet mercimek köftesi ve nefis lezzetiyle en kolay mozaik pasta tariflerini paylaştı. Diş Hekimi Özgün Eylem Karadağ, implant türleri ve uygulama tekniklerine dair bilgiler verdi ve implant yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli detayları sıraladı. Astrolog Işıl Nolan, 12 burcun aşk, para, sağlık durumunu değerlendirdi ve bu yılın en şanslı burçlarını açıkladı. Yaşam Koçu Venüs Ceyda Uğurlu, vücudumuzun enerji merkezleri çakraların yerleri göstererek her bir çakranın neyi temsil ettiğini anlattı. Tıkanık çakmakları açmak için yöntemler gösterdi.

Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak? Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak?

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi bu haftada estetik konuları ile ilgili bilinmeyenleri anlatmaya devam etti. Cildin yapılanmasında uygulanan mezolifting yöntemi hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Selçuk Selçuk, gebelik planlayan kadınlarda miyom ameliyatının detaylarını ve tüp bebek tedavisindeki son gelişmeleri anlattı. 

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

Yayın Tarihi    :19 Haziran Cumartesi / 2021  

Yayın Saati        :08.30