Konuştukça 77. Bölümü 20 Haziran Pazar konukları ile Kanal D ekranında olacak.

Konuştukça bu hafta da dopdolu...

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel hem yapımı pratik hem tadı şahane bisküvili irmik tatlısı tarifini paylaştı. Nörobilim Uzmanı Deniz Egece, bedensel beslenme ile zihinsel beslenme konusuna değinerek, bilinçaltını eğiterek kalıcı kilo verme yönteminin avantajlarını anlattı. Ortodonti Uzmanı Dr. Nüket Berk, ortodonti tedavisindeki yenilikleri anlattı, şeffaf plak tedavisinde dikkat edilmesi gereken önemli detayları sıraladı. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi bu haftada estetik konuları ile ilgili bilinmeyenleri anlatmaya devam etti. 10 yaş daha genç görünmek için yapılabilecek pratik bilgiler paylaştı.  Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Ender Ödemiş, çocuklarda görülen doğumsal kalp hastalıkları sebepleri, belirtileri ve tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Ve büyük değişimin kapıları bu hafta, hayatı boyunca birçok zorlukla mücadele etmiş ve kendisine hiç zaman ayıramamış Emel Tetik için aralandı. Diş Hekimi Doç. Dr. Feyza Eraydın ile Estetik Plastik Cerrahı Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural’ın sihirli dokunuşlarıyla Emel Hanım’ın muhteşem değişim serüveni Konuştukça’da ekrana gelecek.

Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar Kanal D’de...

Yayın Tarihi :20 Haziran Pazar/ 2021  

Yayın Saati :07.30