Konuştukça 83. Bölüm Konukları 11 Temmuz Pazar Kanal D ekranında sizlerle olacak.

Konuştukça yeni bölümü ile ekrana geliyor...

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, Güzellik Uzmanı Sevgi Özçeken, dudak renklendirmeden kaş tasarımına, göz makyajından tırnak bakımına kadar kalıcı makyaj uygulamaları hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Zeynep Alkan, ses kısıklığı sebeplerini ve ses estetiği ile sesi inceltip kalınlaştırma yöntemlerini anlattı. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Erhan Yılmazkurt, katarakt tedavisinde uygulanan “femtosaniye lazer” yönteminin avantajları hakkında detaylı bilgiler verdi. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi bu haftada estetik konuları ile ilgili bilinmeyenleri anlatmaya devam etti ve kilo vermeyi kolaylaştıracak tavsiyelerde bulundu. Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Özkan Özdamar, düşük yumurta rezervi olan kadınlarda tüp bebek tedavisinin aşamalarını ve yumurta dondurma işleminin detaylarını paylaştı.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar Kanal D’de...

Yayın Tarihi    :11 Temmuz Pazar / 2021  

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

Yayın Saati        :07.30