Zonguldak'ta gece 02.00'de iki katlı evlerinde yangın çıkan Ayfer Serpil Alpay, oğlunu da alarak yanan evden kendini dışarıya zor attı.

Zonguldak'ta akıl almaz bir yangın olayı yaşandı! Gece 02.00 sularında iki katlı evlerinde yangın çıkan Ayfer Serpil Alpay, oğlunu da alarak yanan evden kendini dışarıya zor attı. Genç kadının ve oğlunun yaşadığı ev saatler içinde küle döndü. Evde kiracı olduğunu söyleyen Ayfer Serpil Alpay, tüm birikiminin ev ile birlikte yangını söyleyerek yangını çıkaran kişiye sitem etti.

Canlarını Zor Kurtardılar!

Zonguldak'ın Mithatpaşa Mahallesi Yıldız Tepe Sokak'ta bulunan iki katlı ev, gece 02.00 sıralarında birden bire yanmaya başladı. Ayfer Serpil Alpay ve oğlunun yaşadığı iki katlı ev, kısa süre içinde küle döndü. Oğluyla birlikte yangına uykuda yakalanan Ayfer Serpil Alpay, canını zor kurtardı. Sokakta kalan kadın ve oğluna ise komşuları yardımcı oldu.

Evi yakan kişinin ise K.K olduğu iddia ediliyor. Ayfer Serpil Alpay'ın ev sahibi ile tartışan K.K, olayın yaşandığı gün tüm mahalleyi tehdit etmiş ve evlerini yakacağını söylemiş; "Bize hakaretler ve küfürler ediyordu. Polis geldi. Ben kriz geçirip hastaneye kaldırıldım. Gece de yangını çıkardı. 'Evinizi yakacağım' diye bizi tehdit ediyordu. Gece de bu olay meydana geldi"

Bilerek Yangın Çıkartmışlar!

Ayfer Serpil Alpay ise olayı şu sözlerle anlattı ve devletten yardım beklediğini dile getirdi; "Dün öğlen başladı bu olay. Komşumuzu tehdit etti. Burada herkese küfredip taciz ediyordu. Gün boyu evleri yakacağını söylüyordu. O ailenin yan tarafımda bulunan baba evini tutuşturdu. Ben de yan dairede kiracıydım. Çocuğum uyuyordu. Ayak seslerini duydum. Camdan bakınca alevleri gördüm. Oğlum uyuyordu. Ateş alınca koşarak kaçtı. Karanlık olduğu için seçemedim ama oydu. Ben çıkamadım zaten komşularım çıkardı. Kaldım dışarıda. Devletimiz illaki bir yardım edecektir bizlere"

Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor! Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor!