İngiliz Kraliyet Ailesi günümüzde bile dünyanın en çok konuşulan aileleri arasında yer alıyor. Yüzyıllardır dünyayı yöneten bu aile, şimdilerde de popüler kültürün önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Netflix'te çıkan "The Crown" dizisinden sonra milyonlarca yeni hayrana sahip olan İngiliz Royalleri, dışardan bakıldığı gibi "mükemmel" bir aile değiller. Özellikler Kral Charles'ın küçük oğlu Prens Harry'nin Meghan Markle ile evlenmesinin ardından Royallerin başına gelmeyen kalmadı. Kraliyet ailesinden ayrılıp ABD'ye yerleşen Sussex çifti burada da rahat durmadı.

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

Harry'nin "Yedek" Kitabı Şimdiden Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu!

İlk olarak Oprah Winfrey'in talkshowuna katılan Harry ve Meghan, programda kraliyet ailesi hakkında birçok gizli bilgiyi açığa çıkartmıştı. Bununla da yetinmeyen çiftimiz, Netflix ile anlaşarak belgesel programına imza attılar. Burada da yine Harry ve Meghan'ın; Kraliyet ailesi hakkında söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü. Ancak bununla da yetinmeyen Harry şimdi de "Yedek" anlamına gelen kitabı için gün sayıyor.

Kitabın İspanya'da sızdırıldığı iddia edilmesinin ardından, Harry'nin kitapta yazdıkları şimdiden sosyal medyanın gündemine oturdu. Abisi William ile sorunları olduğunu bildiğimiz Harry, kitabında; abisiyle tartıştığını ve bu tartışma sırasında William'ın ona saldırarak yere düşürdüğünü anlatıyor. Üstelik iddiaya göre kavganın sebebi de Harry'nin eşi Meghan'mış! Kitabın devamında bu olayın Meghan'ı sinirlendirmediğini ancak çok üzdüğünü anlatıyor Prensimiz. Ayrıca Harry'nin bir dönem Cadılar Bayram'ında giydiği "nazi" kıyafetinin sorumlusunun da William ve Kate olduğunu anlatılıyor.

Afganistan'da 25 Kişiyi Öldürmüş!

Kitapta sadece kraliyet ailesi değil, Harry'nin Afganistan'da yaptığı görev de anlatılıyor. Prens Harry, kitabında şu ifadelere yer verdi: "İlk günden itibaren amacım, doğru şeyi yapıp yapmadığım... Taliban'a ve sadece Taliban'a yakınlarda siviller olmadan ateş edip etmediğim konusunda hiçbir şüphe duymadan yatağa girmemekti. İngiltere'ye tüm uzuvlarımla dönmek istiyordum ama bundan daha çok vicdanım bozulmadan eve dönmek istiyordum. Bu sayıdan korkmamak bana çok önemli göründü. Yani benim numaram 25. Beni tatmin eden bir sayı değil ama utandırmıyor da."