Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

İngiliz Kraliyet ailesinde yaşanan olaylar yüzyıllardır her daim merak konusu olmuştur. Birçok kitap, film ve diziye de konu olan kraliyet ailesi olayları ve entrikaları şimdi de bir belgesele konu oluyor. Prens Harry ve eşi Meghan Markle hakkında yapılması beklenen belgeselin ilk fragmanı ise yayınlandı. Belgeselde kraliyet ailesinde yaşanan tartışmalar ve Prens Harry'nin beklenmedik bir kararla kraliyeti terk etmesinin perde arkası anlatılırken Harry ve Meghan birebir röportajlar veriyor. Netflix'te yayınlanacak olan belgeselin fragmanı bile şimdiden epey ses getirmiş durumda. İşte detaylar!

Kraliyeti Tüm Unvanları İle Birlikte Terk Etmişti

İngiliz kraliyet ailesinde yaşananlar her zaman dünya kamuoyuna mal olmuştur. Son olarak Prens Harry'nin Meghan Markle ile evlenmesi ile kraliyet ailesini tüm unvanları ile terk etmesi, herkesin detaylarını merakla beklediği bir konu olmuştu. Adeta büyük bir sansasyona neden olan olayın ardından ise her iki taraf da konuya ilişkin ney bir açıklama yapmamıştı. Taraflar kendilerine gelen soruları hep çekimser bir şekilde yanıtlarken daha önce de bir medya yüzü olan Meghan Markle'ın Oprah Winfrey'le yaptığı röportaj herkesi şaşırtmıştı. Tüm bunların ardından ise Harry ve Meghan ikilisi, kraliyet ailesinin sıkı kurallarını, ailenin kurallarının ikili ilişkilere etkilerini ve Los Angeles'a taşınma nedenlerini bir Netflix belgeseli ile anlatacaklarını duyurmuştu. Ve sonunda beklenen oldu. Beklenen ve çok yakında Netflix'te yayına girecek olan belgeselin ilk fragmanı yayına girdi.

'Ailemi Korumak Zorundaydım'

'Harry ve Meghan' adıyla yayına girecek olan belgeselde eski prens Harry ve eşi Meghan Markle, birebir röportajlar veriyor. Her ikisi de Sussex Dükü ve Düşesi olmaktan neden ve nasıl vazgeçtiklerini anlatırken, kendilerine sorulan sorulara cesurca cevap veriyorlar. Harry ve Meghan adını taşıyan belgeselde, düğün resepsiyonu, Afrika gezisi ve Meghan'ın hamileliğini içeren fotoğraflar da yer alıyor. İkilinin mutlu anlarının yanı sıra, kraliyette karşılaştıkları zorluklar da gösteriliyor. Hatta fragmanın bir sahnesinde Meghan gözyaşlarını silerken görülüyor. Dahası çiftin 2020 İngiliz Milletler Topluluğu Günü töreninde oldukça gergin oldukları da kameralara yansıyor. Hatta bu etkinlik, Harry ve Meghan ikilisinin kraliyet pozisyonlarını bırakmadan önce kraliyet ailesiyle birlikte son etkinlikleri. Fragmanda 'NEden bu belgeseli yapmak istediniz?' şeklinde sorulan bir soruya ise Harry, "Kapalı kapılar ardında neler olduğunu kimse görmüyor. Ailemi korumak için elimden gelen her şeyi yapmak zorundaydım." diyor.