Günün her saatinde nakde sıkıştığınızda başvuru şartı olmadan hemen nakit avans kullanabilirsiniz. Kredi kartınızdan nakit avans çekerek, acil harcamalarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Üstelik bankaların nakit avans kullanımları için sunduğu düşük faizli ve uygun geri ödeme koşullarındaki taksitlendirme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Farklı taksit sayıları ve avantajlı faiz oranlarıyla taksitli nakit avans kullanımınızı TEB ve Garanti BBVA kredi kartlarından hemen yapabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

TEB Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından sağlanan taksitli nakit avans kampanyası ile birlikte artık acil masraflarınız sizi sıkıştırmıyor. 7 gün 24 saat şubeye gitmeden ve başvuru sonucu beklemeden anında toplu nakit kullanımını TEB’ten yapabilirsiniz. TEB kredi kartı sahibiyseniz, kredi kartınızdan ister mobil veya internet bankacılığı, ister de ATM kanallarından hemen nakit çekim yapabilirsiniz.

TEB taksitli nakit avans kampanyası kapsamında kredi kartınızdan yapacağınız tüm nakit çekimlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Böylelikle geri ödemelerinizi çok daha uygun taksit tutarları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 12 aya varan vade seçeneğiyle ve sadece %1.80 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA müşterileri kredi kartlarından 7/24 başvuruda bulunmadan anında nakit çekim gerçekleştirebiliyor. Garanti kredi kartınızdan 8.000 TL’ye kadar nakit çekim yapabilirsiniz. Üstelik Garanti taksitli nakit avans kampanyasından faydalanarak çok avantajlı faiz oranı üzerinden nakit avans kullanımlarınızı taksitlendirebilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanımlarınızda 12 aya varan vade imkanından da faydalanabilirsiniz.

Taksitli nakit avans kampanyası kapsamında Garanti kredi kartınızdan yapacağınız nakit avans çekimlerinizde sadece %1.80 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanımlarınızda en yüksek limit, kredi kartınızda tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limitiyle sınırlıdır. Kullanılabilir nakit avans limitiniz kadar limitte olacak şekilde taksitli nakit avans çekimini yapabilirsiniz.

Garanti BBVA taksitli nakit avans çekimlerinizi Garanti ATM’lerinden fiziksel olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz Garanti mobil veya internet bankacılığı kanalları üzerinden de çevrimiçi olarak taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Bu çekim işlemlerinde nakit çektiğiniz tutar, Garanti BBVA Vadesiz TL hesabınıza kullanıma hazır olacak şekilde aktarılır.