Vakıfbank kamu bankası olarak, sektörün en özenli bankacılık hizmetlerini sunma noktasında büyük bir başarıya sahiptir. Teknolojinin bankacılık sektöründe, kullanıcılar nezdinde daha iyi hizmetler sunulması amacıyla verimli kullanımında Vakıfbank örnek bir banka. Hazırlanan en son kampanyalardan biri “SMS Kredi kampanyası” bunun en güzel örneklerinden biri. Gönderilen bir SMS aracılığıyla, ihtiyaç bulunan kredi miktarının bankaya iletilmesi, süratli bir şekilde yanıtla birlikte, istediğiniz zaman kredi kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank SMS Kredi Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim?

SMS Kredi kampanyası için yapılması gereken bir SMS yani kısa mesaj gönderilmesidir. Bunun için 5724 numarasına “KREDI, TC Kimlik No, Doğum Tarihi, Aylık gelir miktarı” şeklinde bir kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Formatın şu şekilde olması gerekiyor; (KREDI 00000000000 20121980 4000) Gönderilen SMS sonrası bilgiler Vakıfbank tarafından değerlendirilerek, başvuru sahibinin kullanabileceği en yüksek kredi limiti kendisine bildiriliyor. Onaylanan kredilerinizi aynı gün içerisinde kullanabiliyorsunuz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank SMS Kredi Kampanyası Katılım Koşulları

  • Kampanyada 5724’ e kısa mesaj yoluyla bilgilerini gönderen herkes faydalanabilir.
  • Sağlanan kredi %1,55’den başlayan faiz oranlarıyla sunuluyor. Faiz oranı her başvuru sahibine özel olarak belirleniyor. Yine faiz oranı KKB puanı yüksekliği ve başvuru sahibinin aylıklarını Vakıfbank aracılığıyla alıp almadığına göre değişiklik gösteriyor.
  • Kredi geri ödemelerinde, aylık eşit taksit, 3 aylık eşit taksit, 3 ay erteleme, azalan taksitli, artan taksitli, son taksit balon ödemeli seçeneklerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.
  • SMS Kredi yöntemiyle 125.000 TL üst limitli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yasal olarak 50.000 TL’ye kadar olan krediler en uzun 36 ay, 50.000 TL ve üzeri krediler en uzun 24 ay vade seçeneğine sahiptir.
  • Kredi için herhangi bir teminat ve kefil istenmiyor olmakla birlikte, bankanın ihtiyaç görmesi halinde teminat ya da kefil talep edilebilir.
  • Vakıfbank İhtiyaç kapsamında sunulan SMS kredi kampanyası, herkesin çekebileceği en yüksek kreid limitini öğrenebilmesini sağlıyor.
  • Bu kapsamda onaylanan krediler, Vakıfbank’ın herhangi bir şubesine başvurarak süretli bir şekilde kullanılabiliyor.
  • Tüm kredilerin kullanımı sırasında, kredi tutarına göre değişen kredi tahsis ücreti bulunuyor. Bu ücret bir defa olmak üzere kredi kullanımı sırasında tahsil ediliyor