Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte bayram tatili hazırlıkları da başladı. Son yıllarda Pandemi gölgesinde geçen bayramların ardından bu yıl Ramazan Bayramı tam yaz dönemi öncesinde insanlara rahat bir nefes aldıracak. Aradan geçen yasakların olduğu bayramların ardından 2022 Ramazan bayramında tatile çıkmak isteyenler için ihtiyaç duydukları nakit finansmanı Vakıfbank’ta. Vakıfbank bu bayramda tatile çıkıp, ödemeye tam 3 ay sonra başlamanıza yardımcı oluyor.

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi

Vakıfbank, bu bayramda dinlenmek ve pandeminin yasaklarından tamamen kurtulmak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Şimdi tatile çıkıp, tam 3 ay sonra ödeme yapmaya başlayabileceğiniz Vakıfbank bayram kredisi kampanyasına hemen başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank’ın 3 ay ödemesiz bayram kredisi ile bu bayram herkes tatile veya memleketine seyahat edebilme fırsatını yakalıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Acil nakit ihtiyacı olanlar için Vakıbank’ın bayrama özel ihtiyaç kredisi önemli bir avantaj sağlıyor. Üstelik Vakıfbank’lılar şubeye dahi gitmeden bayram öncesi ve bayram harcamalarını karşılamak üzere nakit finansmanını Vakıfbank’tan bayram kredisi ile alabiliyor. Vakıfbank’ın 3 ay ödemesiz olan ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapılabiliyor. SMS ile Vakıfbank kredi başvurusu yapabilmek için tek yapılması gereken “KREDI”, “T.C. kimlik numarası”, “Doğum tarihi(GG/AA/YYYY)” ve “Aylık Gelir” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde yazarak, “5724” numarasına SMS göndermektir.

Vakıfbank 36 Ay Vade Desteği

Vakıfbank, bu bayramda 125.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için 3 ay ödemesiz bayram kredisi sunuyor. Vakıfbank’ın bayram kredisi kapsamında 3.000 TL ile 50.000 TL arasında tam 36 aya varan vade imkanından yararlanabiliyorsunuz. Vakıfbank’ın bayram kredisini 50.001 TL ve 125.000 TL arasında limitli olarak seçildiğin ise 24 aya varan vade fırsatından yararlanılabiliyor. Kredi kampanyasında aylık akdi faiz oranı ise yalnızca %1.55’ten başlamaktadır.

Böylelikle 3 ay ödemesiz 36 ay vadeli ve %1.55’ten başlayan faiz oranları bulunan Vakıfbank bayram kredisi ile bu bayramda tatile çıkıyor ve ödemeye yazın başlıyor. Başvurular kredi notu ve gelir durumu üzerinden değerlendirilerek, en uygun olan ödeme planı ve faiz oranı tespit edilmektedir.