Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bankalara borçlu sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Özellikle 2022’de yaşanan yüksek enflasyon krizi, döviz kurlarındaki ciddi artışlar vatandaşların her alandaki ihtiyaçları için bankadan kredi kullanmasına neden oluyor. Bankadan kredi çeken vatandaşlar finansal sıkıntıları nedeniyle geri ödemekte zorlanıyor. Böylelikle 2022’de bankalara borçlu olan sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. QNB Finansbank ise bankalara borcu olanlar için çok avantajlı koşullarda borç kapatma kredisi desteği sunuyor. İşte detaylar!

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank, vatandaşların diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarından kurtulabilmelerine yardımcı olacak avantajlı koşullar sunuyor. QNB Finansbank’ın borç transfer kredisi sayesinde diğer bankalardaki gecikmeli kredi borçlarını tek bir çatı altında toplamak ve aynı zamanda da daha uygun geri ödeme koşullarından faydalanabilmek mümkün oluyor. Üstelik QNB Finansbank’ın borç transfer kredisinde daha uzun vade ve daha düşük faiz oranlarından yararlanabilir ve geri ödemeleri zorlanmadan gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızın tamamı için QNB Finansbank’a borç transfer kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilebilir. Kredi kartı borçları için ise kısmi ödemeler gerçekleştirilebilmektedir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank tarafından sunulan borç transfer kredisi ile 100.000 TL’ye kadar olan diğer bankalardaki tüm kredi borçlarınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle diğer bankalarda olan kredi borçlarınız daha uygun faiz oranları ve daha avantajlı ödeme planı seçenekleri ile QNB Finansbank’a taşınır. Üstelik 36 aya varan vade fırsatının bulunduğu QNB Finansbank 3 ay ertelemeli borç transfer kredisinde %2.29’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz.

Kredi borçlarınızın gecikmeden çıkması ile birlikte kredi sicilinizin olumsuz şekilde etkilenmesinin de önüne geçilebiliyor. 10.000 TL limitli 36 ay vadeli borç transfer kredisinde %2.29 kredi faiz oranı sayesinde aylık 427.41 TL tutarında bir taksit ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem kredinizin gecikmeden çıkmasını sağlayabilir hem de kredi borcunuzu kapatırken, kredi sicilinizin de olumsuz şekilde etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz.