Bankalara borçlu sayısı son yıllarda büyük bir hızla artmaya başladı. Pandemi ve ekonomideki dalgalanmalar ile birlikte bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanların sayısında önemli artışlar yaşanıyor. Vatandaşın mevcut ihtiyaçları için bankalardan finansal destek alamamasına neden olan bu duruma karşı çözüm yine bankalardan geldi. ING Bank, tüm müşterilerine borç transfer kredisi ile diğer bankalarda gecikmelerde olan borçları düzene sokabilmeyi sağlıyor. İşte ING borç transfer kredisinin detayları!

ING Bank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

ING Bank, 2022’de bankalara borcu bulunan ve ödemekte güçlük yaşayan vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor. Borçlarının arasında sıkışan ING Banklılar hemen çok avantajlı faiz oranlarıyla gecikmeye düşen borçlarını düzene sokabiliyor. Üstelik yeniden yapılandırma uygulaması ile daha uzun vade ve daha uygun tutarlarda taksitler ile diğer bankalardaki kredi borçlarını ING’ye taşıyabiliyor.

ING Bank, diğer bankalarda olan kredi borçlarını taşımak isteyenlere sadece %1.74’ten başlayan kredi faiz oranlarıyla yanıt veriyor. ING Bank borç transfer kredisinden yararlanarak, diğer bankalardaki gecikmeli kredi borçlarınızı tamamen kapatabilirsiniz. Böylelikle kampanya kapsamında sadece %1.74’ten başlayan size özel faiz oranları ve size özel taksit planı seçenekleriyle kredi sicilinizin düzelmesini de sağlayabilirsiniz.

ING Bank’ın borç transfer kredisinde düşük faiz fırsatının yanı sıra diğer bankalardaki kredileriniz 3 aydan 36 aya varan taksit seçenekleriyle yeniden yapılandırılıyor. Bu vade sayıları arasında yapacağınız seçimlerde dosya masrafı ise kredi tutarınızın yalnızca binde 5’i oranda uygulanıyor. ING Bank ihtiyaç kredisinde 100.000 TL’ye kadar olan diğer bankalardaki kredi borçlarınız içi kapama işlemi yaparak, borçlarınızı ING’ye transfer edebilirsiniz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

3 Ay Erteleme Fırsatı

ING Bank borç transfer kredisi kapsamında 3 ay erteleme fırsatı da sunuluyor. 5.001 TL ile 100.000 TL arasındaki tüm borç transfer kredisi tutarları için 36 ay vade fırsatından yararlanılabiliyor. Böylelikle 36 ay vadenin 3 ay ertelemesinden sonraki 33 ay üzerinden size özel ödeme planı oluşturulur. Böylelikle kredi borçlarınızı daha uygun koşullarda gecikmeden çıkartabilirsiniz.