Farklı bankalardan kullanılan kredi finansmanı ürünleri, kredi, kredili mevduat hesabı ya da kredi kartı ürünleri şeklinde olabiliyor. Bu ürünlerin her biri ihtiyaç doğrultusunda kullanıldığında, sürekli ödeme dönemlerinin gelmesi ve farklı faiz oranları nedeniyle çıkmaz oluşturabiliyor. Bu tür durumlarda önemli bir kurtarıcı olan Borç Transferi Kredisi, tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanızı sağlıyor. Bu sayede belirlenmiş tek ve daha uzun vade ve sabit faiz seçeneğiyle, borçlarınızı daha kolay ödeyebilir hale geliyorsunuz.

ING Borç Transfer Kredisi, Farklı kesimlerden ve özelliklere sahip müşteriler için, farklı avantajlar sunacak bir yapıya sahip. Örneğin Turuncu Extra Hesap sahipleri, bu krediden % 1,79 gibi son derece uygun bir faiz oranıyla yararlanabiliyor. Bu faiz oranında kredi puanı 1,850 ve üzerinde olan müşteriler faydalanabiliyor. Daha önce ING müşterisi olmayanlarsa, tanışma faizi adı altında yine düşük faiz oranlarıyla Borç Transferi Kredisi alabiliyor.

ING Borç Transferi Kredisi Özellikleri

En uzun 36 ay vade seçeneğiyle sunulan Borç Transferi Kredisi, % 1,89 ile % 3,39 arasında değişen faiz oranlarına sahip. Kredinin faizinin hesaplanmasında, başvuru sahibinin ödeme kabiliyeti, kredi puanı gibi kıstaslar göz önüne alınıyor. Dolayısıyla her başvuru sahibinin kendisine özel avantajları ve faiz oranları bulunuyor.

ING Borç Transfer Kredisi 5.000 ile 100.000 TL arasında alınabiliyor. 50.000 TL ve altındaki tutarlar, 36 ay vadeye kadar uzatılabiliyor. 50.000 ile 100.000 TL arasında kullanılan krediler, en fazla 24 ay vade seçeneğine sahip. Tüm Borç Transferi Kredisi ürünleri 3 ay ön ödemesiz şekilde kullanılabiliyor. 3 Ay ön ödemesiz olan kredilerin de en uzun 36 ay vade seçeneğine sahip olduğu unutulmamalıdır. Yani 3 ay geri ödeme yapılmıyor ve sonrasında 33 ay eşit taksitle bölünme şeklinde bir çözüm geliştirilmiş.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

ING Borç Transferi Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Banka müşterisi olmayan herkesinde kolaylıkla yararlanabileceği kampanya için, resmi internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” linkine tıklamanız gerekiyor. Ardından gerekli bilgileri doldurarak hemen kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Kredi inceleme süresiyse son derece kısa ve aynı gün içerisinde kredinizi kullanmaya bile başlayabileceğiniz seçenekler mevcut. Banka müşterisi olmayanlar istediklerinde, gerekli evrakların kurye aracılığıyla gelmesini talep ederek, banka müşterisi olabiliyorlar.