Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Bankalara borçlu sayısı 2022 yılı verilerine göre ciddi bir artış yaşadı. Enflasyon oranlarındaki artışın getirdiği hayat pahalılığıyla birlikte vatandaşlar, bankalara olan borçlarını ödemekte güçlük yaşıyor. Bu nedenle de vatandaşın banka borçları gecikmeye düşüyor ve kredi sicilini olumsuz şekilde etkiliyor. Dolayısıyla vatandaşlar yeni bir kredi başvurusu yaptıklarında bankalardan olumsuz yanıt alıyor. Bu durumda olan vatandaşlar için İş Bankası, QNB Finansbank, Yapı Kredi ve ING Bank’tan borç transfer kredisi desteği geldi. Bankalar, diğer bankalardaki kredi borçlarını çok uygun faiz oranları üzerinden 36 aya varan vadeyle yeniden taksitlendiriyor. İşte bankaların borç transfer kredisi detayları!

İş Bankası’ndan Borç Transfer Kredisi

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan borç transfer kredisi ile birlikte artık diğer bankalardaki gecikmeli borçlar anında kapatılabiliyor. Üstelik İş Bankası borç transfer kredisinde gelir durumuna göre düzenlenecek ödeme planlarıyla söz konusu borçların yeniden taksitlendirilebilmesi ve gecikmeden çıkması mümkün oluyor.

İş Bankası borç transfer kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler 7 gün 24 saat şubeye gitmeden bile başvuruda bulunabiliyor. İş Bankası’nın gelir durumuna göre düzenlenen faiz oranlı ve 36 ay vadeli borç transfer kredisine İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi ve İş Bankası Çağrı Merkezi kanallarından başvurulabiliyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank tarafından sunulan borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki kredi borçları tamamen kapatılabiliyor. Kapatılan söz konusu kredi borçları QNB Finansbank tarafından 36 aya varan vadeyle %2.32’den başlayan kredi faiz oranlarıyla yeniden taksitlendiriliyor.

QNB Mobil, QNB Finansbank İnternet Şubesi ve QNB ATM’lerinden de başvurulabilen borç transfer kredisiyle diğer bankalardaki gecikmeli kredi borçlarından kurtulabilmek mümkün oluyor.

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi

Yapı Kredi Bankası da borç transfer kredisi sunuyor. Hatta banka tarafından diğer bankalardaki kredi borçları için borç transfer kredisi, Yapı Kredi’deki gecikmeli kredi borçları için ise kapama koşullu kredi desteği sunuyor. Yapı Kredi’de diğer bankalardaki borçlar için 36 aya varan taksitle yeniden taksitlendirebilme imkanı sağlanıyor.

ING Bank’tan %1.54 Faizle Borç Transfer Kredisi

ING Bank, 2022 eylül ayında bankalara olan borçları nedeniyle maddi sıkışıklık yaşayan tüketicilere sadece %1.54 faiz oranı üzerinden 36 ay vadeli borç transfer kredisi sunuyor. Böylelikle gecikmeye düşen kredi borçlarının daha uygun taksit tutarlarında olacak şekilde yeniden taksitlendirilmesi mümkün oluyor.