Bankalara kredi veya kredi kartı borcu olan milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren kampanya duyuruldu. O bankalar, başvuruda bulunanlara diğer bankalardaki tüm kredi borçlarını tek çatı altında ve daha uygun koşullarla bir araya toplama fırsatı sunuyor. Bankaların çok cazip koşullara sahip borç transfer kredisi kampanyaları kredi borçlarını yeniden taksitlendirebilme fırsatı sunuyor. Peki kimler borç transfer kredisi kullanabilir? Hangi bankalar, hangi koşullarda borç transfer kredisi sunuyor? İşte tüm borç transfer kredisi detayları!

Yapı Kredi Bankası Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası 2022 yılında, diğer bankalarda kredi borcu olan tüm kredi borçluları için kredi borçlarını yeniden yapılandırma fırsatı sunuyor. Yapı Kredi’nin borç transfer kredisi sayesinde diğer bankalardaki tüm kredileri tek bir çatı altında toplayabilmek ve tek bir yere, tek bir kredi taksit ödemesi yapılıyor. Böylelikle ay boyunca yayılan farklı kredi taksit ödemelerinin sürekli oluşturduğu ekonomik sıkışıklıktan da kurtulabilmek mümkün oluyor. Üstelik Yapı Kredi, çok uygun kredi koşullarıyla bankalardaki kredi borçlarını yeniden yapılandırabilmesinin önünü açıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi kanallarının yanı sıra Yapı Kredi ATM ve Şubelerinden de borç transfer kredisi için başvuru yapılabiliyor. Ayrıca Yapı Kredi “Kapama Koşullu Kredi” kampanyasıyla mevcut kredi borcu Yapı Kredi’de olanlara da rahat bir nefes aldırılıyor.

İş Bankası Borç Transferi

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan borç transfer kredisi kampanyası, diğer bankalarda kredi borçları bulunan kişilerin kredi borçlarını uygun koşullarda ödeyebilmelerine yardımcı oluyor. Çünkü diğer bankalarda gecikmede olan her bir kredi borcu, İş Bankası borç transfer kredisi ile bir nevi yeniden yapılandırılmış oluyor. Bu sayede hem kredi borcu gecikmeden çıkıyor ve kredi sicili olumsuz etkilenmiyor hem de daha uygun ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. Kişiye özel faiz oranlarıyla herkesin bütçesine uygun esnek ödeme planlarından birisini seçebilmesi de mümkün oluyor.

Garanti BBVA Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Garanti BBVA tarafından duyurulan kredi borç transferi kampanyasından diğer bankalardaki tüm gecikmeli kredi borçları için yararlanılabilmektedir. Üstelik 36 aya varan yeniden taksitlendirme ile hem gecikmeden çıkmak hem de uygun taksit tutarlarından yararlanabilmek mümkün oluyor. Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Şubesi kanallarından başvuru yapılması gerekiyor.