Ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuzluklar, artan hayat pahalılığı ile birlikte 2022 yılında bankalara borçlu sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. Vatandaşlar bankalara olan kredi borçlarını ödemekte zorlanıyor. Bu nedenle banka kredi borçları gecikmeye düşüyor ve yüksek faiz yaptırımlarına maruz kalıyor. Bu durumda tamamen ödeme zorluğu yaşanmasına neden olurken, bankalardan vatandaşa müjde geldi. QNB Finansbank, Vakıfbank ve ING Bank müşterilerine diğer bankalardaki kredi borçları için borç transfer kredisi sunuyor. Peki borç transfer kredisi nasıl kullanılır?

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank tarafından sunulan borç transfer kredisi kampanyası sayesinde, diğer bankalardaki kredi borçları tek bir yerde toplanabiliyor. Üstelik diğer bankalarda gecikmeli olan borçların tamamı kapatılarak, tek bir yerde toplanması ve gecikmeden çıkartılabilmesi de mümkün oluyor. Ayrıca QNB Finansbank borç transfer kredisi esnek ve uygun ödeme planı alternatifleriyle tüketicilere, gecikmedeki kredi borçlarından kurtulurken, ödeme kolaylığından da yararlanmasını sağlıyor.

QNB Finansbank borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki tüm kredi borçları için başvuru yapılabilmektedir. Üstelik diğer bankalardaki kredi borçlarını yeniden yapılandırma imkanı sağlayan borç transfer kredisinde 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. QNB Finansbank 36 ay vadeli borç transfer kredisini %2.56 faiz oranıyla sunuyor. Buna göre 10.000 TL olan borç transfer kredisi limitinde 36 ay vadeye %2.56 faiz oranı uyguluyor. Böylelikle aylık kredi taksitleri sadece 462.97 TL oluyor.

Vakıfbank 36 Ay Vadeli Borç Kapatma Kredisi

Kamu bankası Vakıfbank, diğer bankalarda gecikmede olan kredi borçlarını daha uygun koşullarda kapatarak, taşıma imkanı sağlıyor. Diğer bankalardaki birden fazla kredi borcu Vakıfbank’ta birleştirilebiliyor ve daha uygun ödeme koşullarıyla yeniden yapılandırılabiliyor. Vakıfbank borç transfer kredisinde 200.000 TL’ye kadar olan diğer banka kredi borçları için 36 ay vade kişiye özel faiz oranları sunuluyor.

ING Bank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

ING Bank tarafından sunulan borç transfer kredisiyle, diğer bankalarda olan bir veya daha fazla kredi borcunu ING’ye taşımak mümkün oluyor. Üstelik ING’ye taşınan kredi borçları 36 ay vade desteğiyle sadece %2.19’dan başlayan faiz oranlarıyla yeniden yapılandırılabiliyor.