PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bankalara borcu olan ve gecikmeye düşenleri sevindiren haber Akbank’tan geldi. Akbank, diğer bankalarda kredi borcu olanların, borçlarını Akbank’a uygun koşullarda getirebilmelerini sağlıyor. Üstelik Akbank, diğer bankalardan getirilecek kredi borçlarını 3 aya kadar erteleme fırsatıyla tam 36 ay vade ve uygun faiz oranıyla yeniden taksitlendiriyor. Diğer bankalardaki kredi borçlarını gecikmeden çıkartan Akbank borç transfer kredisi koşulları ve başvuru yolları!

Akbank Diğer Bankalardaki Borçları Taksitlendiriyor

Akbank, hayat pahalılığıyla mücadele eden vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Banka, son olarak duyurduğu borç transfer kredisi veya diğer adıyla borç kapama kredisi ile diğer bankalardaki kredi borçlarını kapatmaya yardımcı oluyor. Diğer bankalarda kullanılmış ve ödemelerinde zorlanılan kredi borçlarının tamamı Akbank tarafından kapatılıyor. Daha sonra Akbank söz konusu kredi borcunu 3 aya varan erteleme desteğiyle 36 aya varan vadeyle yeniden taksitlendiriyor. Üstelik bu taksitlendirme işleminde daha düşük faiz oranları uyguluyor.

Böylelikle vatandaşlar hem diğer bankalardaki birden fazla kredi borcunu Akbank çatısı altında bir araya getirebiliyor hem de gecikmedeki kredi borçlarının düzene girmesini sağlıyor. Dolayısıyla gecikmedeki kredi borçlarından dolayı kredi sicilinin de olumsuz etkilenmesinin önüne geçiyor.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Koşulları

Akbank borç kapatma kredisi kampanyasından, diğer tüm kredi borçları için yararlanılabiliyor. Üstelik 3 aya varan erteleme ile tam 3 ay sonra ilk taksit ödemesine başlanabiliyor. Bununla birlikte 50.000 TL’ye kadar olan borçlara 36 ay, 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki borçlara 24 ay ve 100.001 TL’nin üzerine 12 ay vade imkanı sağlıyor.
Akbank borç kapatma işlemleri Akbank şubelerinin yanı sıra Akbank Çağrı Merkezi üzerinden de yapılabiliyor.

Akbank Kredi Kartı Borçlarını Ödüyor

Akbank, Axess kredi kartı sahiplerine diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını Axess ile kapatma imkanı sunuyor. Üstelik 12 aya varan vade desteği de sağlanıyor. 12 ay vadeli olarak diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını Axess ile %1.73’ten başlayan faiz oranlarıyla kapatabilmek mümkün oluyor.