Borç Transfer Kredisi ürünü, bankalar tarından sunulan ve sıklıkla tercih edilen bir kredi türü. Günümüzün ekonomik sisteminde, birçok farklı bankadan, kredi kartı, kredi ve kredili mevduat hesabı gibi birden fazla kredi ürünü kullanıyoruz. Her birinin farklı faiz oranına sahip olması ve geri ödeme tarihlerinin zamanla kullanıcıyı ekonomik açıdan sıkıştırması söz konusu olabiliyor.

Bu tür durumlarda Borç Transfer Kredileri, çok önemli bir destek olarak öne çıkıyor. Tüm kredi ürünlerinden kaynaklanan borçlarınızı, bankalar tarafından sunulan avantajlı Borç Transferi kredisi ürünleriyle, tek bir merkeze toplayarak faiz oranını sabitleyebiliyor ve daha uzun vade seçeneğiyle daha düşük aylık geri ödeme tutarlarıyla borçlarınızı kapatabiliyorsunuz. Borç transfer kredisi ürünlerinde, en avantajlı seçenekler sunan bankaları, okuyucularımız için inceledik.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

Diğer bankalarda bulunan taşıt ve ihtiyaç kredisi ürünlerinden kaynaklanan borçlarınızın yanı sıra kredi kartı borçlarınızı da QNB Finansbank tarafından sunulan Borç Transferi Kredisi ile tek bir noktada toplayabilirsiniz. Banka tarafından sunulan bu üründe uygulanan faiz oranı, % 2,49’ dan başlıyor. Başvuru sahibinin kredi notu ve kullanılan kredi tutarına göre, faiz oranları değişkenlik gösteriyor. 50.000 liraya kadar kredi kullandığınızda 36 ay vadeye kadar geri ödeme süresini uzatabiliyorsunuz. Yasal olarak 50.001 lira ile 100.000 lira arası kredi kullanımlarında en uzun vade 24 ay olabiliyor. 100.001 lira ve üzeri kredi kullanımlarındaysa bu süre en fazla 12 ay olabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

ING Borç Transferi Kredisi

ING tarafından sunulan Borç Transferi Kredisi, % 1,99’ dan başlayan faiz oranlarıyla sunuluyor. Kullandığınız kredi tutarı ve kredi notunuza bağlı olarak uygulanan faiz oranı % 5,99’ a kadar çıkabiliyor. Aynı zamanda 3 ay ertelemeli kredi kullanımı ve Turuncu Hesap avantajlarıyla kullanılabilen Borç Transferi Kredisi için başvurular, mobil şube, internet şubesi veya banka şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

Akbank Borç Transferi Kredisi

Direkt Kredi ürünü başlığı altında sunulan Akbank Borç Transferi Kredisi, % 2,14’ den başlayan faiz oranlarıyla sunuluyor. Başka bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Akbank çatısı altında birleştirebiliyor ve daha uzun geri ödeme süresinde kolayca geri ödeyebiliyorsunuz. Başvuruları bankanın resmi web sitesi, internet bankacılığı ve mobil şube aracılığıyla yapabiliyorsunuz.