O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Alışveriş yapmak hepimizin en keyifli aktiviteleri arasında yer alıyor. Özellikle de yılın sonlarına yaklaştığımız bugünlerde, yıl sonu indirimleriyle birlikte, yılın en büyük kampanyaları halka sunuluyor. Her türlü ihtiyacını bu günlere bırakan vatandaş, şimdi indirimli fiyatlarla ihtiyaçlarını gidermenin keyfini yaşıyor. Bu indirimli günlerde alışverişin tadını çıkaranlara bir müjde de TEB'den geliyor. TEB, yeni kampanyasıyla alışveriş severlere ekstra indirim sağlayarak yüzlerini gülümsetiyor. Her indirim, başka bir ihtiyacı karşılamak için yepyeni bir fırsat oluyor.

TEB'liler Alışverişe Doyuyor!

01-30 Kasım 2021 tarihleri arasında CEPTETEB Dijital Kredi Kartı onaylanan  ve kampanyaya katılan herkese tüm internet alışverişlerinin %20’si TEB tarafından hediye ediliyor. 30 Kasım'a kadar CEPTETEB Dijital Kredi Kartı onaylanan TEB'liler aylık en fazla 100 TL, kampanya süresince en fazla 1000 TL indirim kazanıyor. Buradan kazanılan indirimlerle başka ihtiyaçlar karşılanabiliyor.

Kampanya Koşulları Neler?

Kampanya sadece CEPTETEB Dijital Kart sahipleri için geçerli oluyor ve katılım 01-30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılabiliyor. 1000 TL'ye kadar indirim kazanabileceğiniz CEPTETEB Dijital Kredi Kartı kampanyası, 01 Kasım 2021 ile 30 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli oluyor ve sadece internet üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil ediliyor. Her işlemin %20’si gün sonunda ekstreye indirim olarak yansıtılıyor. Bir müşteri tüm asıl, ek ve sanal kartları dahil aylık en fazla 100 TL, kampanya süresince en fazla 1.000 TL indirim fırsatı kazanabiliyor. CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile yapılan mail order işlemleri de kampanyaya dahil ediliyor. TEB'in bu bol indirimli kampanyası sadece yurt içi internet alışverişlerinde geçerli sayılıyor. Bonus kullanımları kampanyaya dahil edilmiyor ve iptal edilen işlemlerden indirim kazanılamıyor.

Kampanyadan Faydalanabilmek İçin Bir Tık Yeterli Oluyor!

Kampanyadan indirim alabilmek için ilk işlem öncesi kampanyaya CEPTETEB kampanyalar menüsünden katılmak şart koşuluyor. Bu kampanyanın CEPTETEB kampanyalar menüsünde görünmesi ve katılabilmeniz için onaylanmış bir CEPTETEB Dijital Kredi Kartınız’ın olması gerekiyor. CEPTETEB'li olmayanların ise kampanyadan faydalanabilmek için hemen CEPTETEB'li olarak Dijital Kredi Kartı'na başvurmaları gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için bankaya gitmek, hatta yerinizden bile kalmak gerekmiyor. CEPTETEB uygulamasını yükleyen herkes anında görüntülü görüşme ile CEPTETEB'li olup kredi kartı başvurusu yapabiliyor.