Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Bankalara borçlu sayısı son yıllarda hızla artmaya devam ediyor. Hayat pahalılığı ve yüksek enflasyonla mücadele eden vatandaşlar bankalara olan borçlunu ödemekte zorlanıyor. Kredi sicillerini olumsuz şekilde etkileyen bu duruma karşı önemli destek ise yine bankalardan geldi. Yapı Kredi, İş Bankası ve Garanti BBVA, 2022’de diğer bankalardaki tüm kredi borçlarınızı kapatıyor ve uygun ödeme koşullarıyla yeniden taksitlendiriyor. İşte bankaların borç transfer kredisi kampanyalarının detayları!

Yapı Kredi’den Düşük Faizli Borç Kapatma Kredisi

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu borç transfer kredisi veya kapama koşullu kredi ürünleriyle mevcut kredi borçlarınızın tamamını kapatıp, yeniden taksitlendirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, sadece kendi bünyesindeki değil, diğer bankalardaki kredi borçlarınız içinde borç kapatma kredisi sunuyor. Borç transfer kredisi ile diğer bankalarda olan kredi borçlarınızı aynı vadede veya daha uzun vadede, düşük faiz oranları üzerinden taşıyarak, çok daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.
Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Bireysel İnternet Bankacılığı kanallarından borç transfer kredisi veya kapatma koşullu kredi için başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Ön onay alan başvuru sürecinizi ilerletmek için Yapı Kredi şubelerine şahsen başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

İş Bankası’ndan 36 Aya Varan Borç Transfer Kredisi

İş Bankası, farklı bankalardaki mevcut kredilerinizi borç kapatma kredisi ile transfer ederek, yeniden taksitlendirebilme imkanı sunuyor. Diğer bankalardaki gecikmeli kredi borçlarınızın gecikmeden çıkmasını bu sayede sağlayabilirsiniz. Ayrıca 36 aya varan vade imkanıyla yeniden taksitlendirerek, çok uygun aylık kredi taksit tutarları ödemesi yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında diğer bankalardaki birden fazla kredinizi İş Bankası’nda toplayarak, sadece bir kredi ödemesi yapabileceğiniz hale getirebilirsiniz.

Garanti BBVA’dan 60.000 TL’ye Kadar Borç Transfer Kredisi

Garanti BBVA, diğer bankalarda kredi borcu olan tüketicilere, kredilerini taşımaları için bireysel müşterilere Garanti BBVA Mobil ve Garanti İnternet Bankacılığı kanallarından 25.000 TL’ye kadar borç transfer kredisi sunuyor. Kampanyadan Garanti BBVA esnaf müşterileri ise 60.000 TL’ye kadar yararlanabilmektedir. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade ve üstüne 24 ay vade seçimiyle, diğer bankalardaki kredi borçları daha uygun ödeme koşullarıyla Garanti’ye taşınabiliyor.