Kredi notunuz düşükse endişelenmeyin, QNB Finansbank'ın bu kredi fırsatı ile hemen siz de derin bir nefes alabilirsiniz.

Günümüzde her Türk vatandaşının kendisine ait bir kredi notu bulunuyor. Bankalar bu kredi notunun düzeyine göre müşterilerinin durumlarını değerlendiriyor ve krediler bu nota göre veriliyor. Ödemelerini zamanında yapan, düzenli bir gelire sahip olan, borçlarına sadık kalan müşterilerin kredi notu yükselirken; borçlarını ödeyemeyen, taksitlerini geciktiren ve düzenli bir geliri olmayan müşterilerinse kredi notu düşüyor. Kredi notu düşük olan müşteriler, bankaların kara listelerine girebiliyorlar ve bu durumda bankadan herhangi bir yararlanma söz konusu olmuyor. QNB Finansbank ile bu durum son buluyor ve vatandaşlar, kredi notları düşük olsa bile bu fırsat ile kredi çekebiliyor.

QNB Finanbank'ın Bu Fırsatından Yararlanmayan Kalmasın!

qnbfinans

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

QNB Finansbank, kredi notu düşük olanların kredi alamaması durumuna bir son veriyor ve bankaların kara listelerine girmiş ya da kredi notu düşük olan müşterilerin, kredi alabilmelerini sağlıyor. Eğer siz de kredi notunuzun düşüklüğünden yakınıyor ve size fırsat sunacak bir banka arıyorsanız şimdi tam da olmanız gereken yerdesiniz. QNB Finansbank'ın İpotek Teminatli Taksitli Kredi fırsatından yararlanarak, oldukça kısa bir sürede 45 bin TL'ye varan kredinizi hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte detaylar!

qnb

QNB Finansbank; İpotek Teminatlı Taksitli Kredi'si ile bu zamana kadar görülmemiş, duyulmamış bir fırsat sunuyor. ''Kredi çekmek istiyorum fakat geri ödeme noktasında zorlanmaktan korkuyorum!'' diyen vatandaşları düşünen QNB Finanbank, araç sahibi müşterilerin araçlarını ipotek ettirerek, 45 bin TL'ye varan kredi veriyor. İpotek Teminatlı Taksitli Kredi, arabasını QNB Finansbank'a getiren ve alacağı kredi nedeniyle aracını bankaya ipotek ettiren müşterilere büyük kolaylık sağlıyor.

QNB Finansbank İpotek Teminatlı Taksitli Kredi Fırsatının Avantajları!

araç-2

Aracını getiren müşterilerine türlü türlü avantajlar sunan QNB Finansbank, yüzleri güldürmeye devam ediyor. İpotek Teminatlı Taksitli Kredi fırsatında tam 72 aya varan vade imkanı sunan QNB Finansbank, müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Geri ödeme noktasında da müşterilerini düşünen QNB Finansbank, hem oldukça düşük faiz oranları hem de gelir düzeyine göre yapılandırılmış geri ödeme planı sunuyor.

Eğer siz de QNB Finansbank'In İpotek Teminatli Taksitli Kredi fırsatından yararlanmak isterseniz, hemen şimdi QNB Finansbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak işlemleri başlatabilirsiniz.