İçerisinde bulunduğumuz koşullar sebebiyle ekonomik durumlar her gün biraz daha kötüleşiyor, ancak ihtiyaçlar asla yerinde saymıyor. İşsizliğin ve parasızlığın arttığı şu dönemde ise vatandaşın en büyük dayanağı banka kredileri oluyor. KKB notu yüksek olanlar kredi kullanmakta zorlanmazken, sicili bozuk olan kişiler her bankadan kredi alamıyor. Ancak bu bankalar kredi verirken sicilin bozuk olmasına aldırmıyor, düzenli geliri olan herkese anında kredi veriyor. İşte o bankalar!

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank-2

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Odeabank, ihtiyaç kredisi verirken müşterilerin kredi skorunu önemsemiyor. Düzenli geliri olan ve bunu belgeleyebilen, 18 yaşını doldurmuş herkese kredi veren Odeabank, ihtiyaç kredisi için faiz oranını %2,02 olarak belirliyor. Kullanılabilecek kredi limiti 100 bin TL ile sınırlanırken, maksimum vade süresi ise 36 ay olarak belirleniyor.

Kişi bazında kullanılabilecek kredi tutarı, aylık gelire göre değişiklik gösteriyor. Vade süresi ise 50 bin TL ve altındaki tutarlarda maksimum 36 ay, 50 bin TL üzerindeki kredi tutarlarında ise 24 ay oluyor. Odeabank ihtiyaç kredisine tüm Odeabank şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru anında kimlik, gelir belgesi ve son aya ait bir fatura beyan etmek gerekiyor.

Enpara İhtiyaç Kredisi

enpara

Kredi kullandırırken KKB skoruna bakmayan bir diğer banka ise Enpara oluyor. Finansbank'ın şubesiz bankacılık kolu olan Enpara, %1,75 faiz oranıyla 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredi kapsamında maksimum vade süresi 36 ay oluyor.

Enpara'nın sunduğu bu krediden faydalanabilmek için Enpara uygulaması üzerinden başvuru yapmak yeterli oluyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. Size de ihtiyaçlarını karşılamanın keyfini sürmek kalıyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

halkbank 1-3

Sicili bozuk olanlara kredi kullanma fırsatı tanıyan bir diğer banka ise Halkbank oluyor. Halkbank, %1,63 faiz oranı ve 36 aya kadar varan vade seçenekleriyle 50 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Bu kredi kullanımı esnasında kişinin siciline bakılmıyor, ancak düzenli gelir olması ve belgelendirilebilmesi şartı aranıyor.

Gelirini belgeleyebilen 18 yaş üstü herkesin kullanabileceği bu kredi kapsamında %1,63 faiz ve 36 ay vade ile kullanılacak 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.947,81 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 70.121,16 TL oluyor.